Sporcular gece ne yiyebilir?

Selam, yaklaşık 2 haftadır diyet yapiyorum şeker, yağli yiyecekleri hayatimdan cikardim ama geceleri inanilmaz aç oluyorum fitness yapan biri gece ne yiyebilir?

141 kilodan 93 kiloya düşen birisi olarak(biliyorum aç obezim)geceleri bende acıkıyordum ama çözümü uyuyarak buldum uyu kanka mümkünse ama bu da çözüm değilse elmayı öneririm onun yanında su bolca su mideyi dolduruyor inanılmaz derece sabır et ulaşacağın kiloyu düşün başarılar.

Yav ne alakası var arkadaşlar gece yemek yememek falan. Bazen saçmalıyorsunuz cidden. Hiçbir etkisi yok ister sabah ye, ister akşam ye. Senin için önemli olan toplam ne kadar yediğindir. Kasmayın Allah aşkına bu kadar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İyi izleyin arkadaşlar.
(Dediğin olayın cevabını burdan alabilrsin, tüm videoyu da izleyebilrsin, çok faydası olur.)

Aşırı saçma bir düşünce. Kalorisi düşük karbonhidrat değeri de az olan bir yiyecek tüketilebilir. Salata ya da hafif olan sebze/meyve tüketilebilir.
1. Kilo vermek zor: Gece geç saatte yemek yemenin hayal kırıklığı yaratan kısmı kilo almaktır. Şaşırtıcı bir şekilde, kilo alma veya verme yeteneğiniz sadece kalori alımına ve yiyecek seçimlerine değil, aynı zamanda öğünlerinizin zamanlamasına da bağlıdır. Bu yüzden gece geç saatte yemek yemeye gelince, “Bir kalori sadece bir kaloridir” kavramı gereksiz olabilir. Geç saatlerde aldığınız bu kaloriler büyük olasılıkla vücudunuzda yağ olarak depolanacaktır; dolayısıyla ağırlıkta bir artışa yol açar.

1. Kilo vermek zor
Kilo almaya çalıştığınız vakit kilo vermenin ne kadar kolay olduğunu anlarsınız.
Kilo vermek için yapmanız gereken temel şey kalori açığı oluşturmak ve bunu istikrarlı bir şekilde ilerletmek.
Siz günlük almanız gereken kaloriyi alamadığınızda akşam vakti düzgün besinler tüketerek de alabilirsiniz.
Sonuçta karbonhidrat ağırlıklı bir yiyeceği akşam yediğinizde o karbonhidrat kısmını midemiz ''aa akşam olmuş ben bunu yağa çevireyim.'' gibi bir şey demiyor.

Kilo almaya çalıştığınız vakit kilo vermenin ne kadar kolay olduğunu anlarsınız.
Kilo vermek için yapmanız gereken temel şey kalori açığı oluşturmak ve bunu istikrarlı bir şekilde ilerletmek.
Siz günlük almanız gereken kaloriyi alamadığınızda akşam vakti düzgün besinler tüketerek de alabilirsiniz.
Sonuçta karbonhidrat ağırlıklı bir yiyeceği akşam yediğinizde o karbonhidrat kısmını midemiz ''aa akşam olmuş ben bunu yağa çevireyim.'' gibi bir şey demiyor.
Peki bununla ilgili bana bir kaynak sunar mısınız? Ben size kaynak belirttim.

Peki bununla ilgili bana bir kaynak sunar mısınız? Ben size kaynak belirttim.
Kilo vermek kesinlikle daha kolay hocam, kaynak önemli değil, zorluk özneldir.
Yağ yakımı psikolojik olarak zordur, kilo almak ise gerçekten zordur. Kas kütlesinden bahsediyorum, abur cubur yiyerek herkes kilo alabilir.

141 kilodan 93 kiloya düşen birisi olarak(biliyorum aç obezim)geceleri bende acıkıyordum ama çözümü uyuyarak buldum uyu kanka mümkünse ama bu da çözüm değilse elmayı öneririm onun yanında su bolca su mideyi dolduruyor inanılmaz derece sabır et ulaşacağın kiloyu düşün başarılar.

Kilo vermek istemiyorum.

Yav ne alakası var arkadaşlar gece yemek yememek falan. Bazen saçmalıyorsunuz cidden. Hiçbir etkisi yok ister sabah ye, ister akşam ye. Senin için önemli olan toplam ne kadar yediğindir. Kasmayın Allah aşkına bu kadar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İyi izleyin arkadaşlar.
(Dediğin olayın cevabını buradan alabilrsin, tüm videoyu da izleyebilrsin, çok faydası olur.)

Sağlıklı yemek onemli vucudun renginden tut goz beneklerine kadar etki ediyor ve genc kalmani sagliyor.

Geri
Yukarı