Sporcuların giydiği ürünün adı ne?

Ürünün özelliklerini, görünüşünü belirtebilir misiniz? Tam olarak anlayamadım ama biraz daha detay verirseniz bir ihtimal de olsa ürünün ismini öğrenebiliriz, rahatsız olduğunuz şey ön bölgenin belli olması mı? Bence çok kafaya takmayın bunu sonuçta gören de normal karşılar bence ama isterseniz giydiğiniz iç çamaşırının farklı türlerine bakabilirsiniz, boxer kullanıyorsanız slip deneyip arada fark oluyor mu diye bakabilirsiniz. Bir de kumaş türüne göre de değişkenlik gösterebilir.
Hocam arkadasin yazdigini direk kopyaladim

Dar kilot veya şu sporcuların kullandığı bir kilot cesidi var eczanelerde satilir maliyetide ucuz hemde sağlığa yararlı cok rahat hareket edebiliyorsun ama boxer in icine giymek zorundasin ama %99 memnun olursun su an ismini hatirlamiyorum

Eczanede satiliyormus. Simdi ismini soylersem belki konu onaylanmaz. Sort diyeyim anlayin. Ama sort degil bunun adi ne soylerseniz sevinirim. Sortun daha da kisasi.

Leg sleeve. Kyrie'nin bacağındakini diyorsan.

Dosya Ekleri

• a66007e36e6238c24a0540bea5880dcf.jpg
    a66007e36e6238c24a0540bea5880dcf.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 21
Bahsettiğiniz şey tek kullanımlık bir şey mi? Ne işe yarıyor? Aklıma slip, boxer ve sporcu taytından başka bir şey gelmedi.
Ön tarafın belli olması konusunda aşırı derecede belli değilse çok umursamayın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı