Spotify hakkında soruşturma başlatıldı

Benim kullandığım hiçbir şey de reklam ve benden para sömüren şeyler asla olmaz.

Değerler kişiseldir ve insan fazlalığı olması onları daha değerli yapmaz.
Sana göre yapmaz ve kimselerin de umurunda olmaz. Din kurabilirsin yani.

Yanlış kime göre neye göre yanlış? O zaman ben de yeni din oluşturuyorum adı da organik din olsun. Bundan sonra "değer" kelimesini hakaret sayıyorum dinimde söyleyene dava açarım.
Hakaret olmayan şeye karışan yok. Kendinizce kelime anlamı değiştiremezsiniz hiçbir dinde de bu yok. Varsa örnek verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kullandığım hiçbir şey de reklam ve benden para sömüren şeyler asla olmaz.

Sana göre yapmaz ve kimselerinde umurunda olmaz. Din kurabilirsin yani.

Bekleyin Twitter'da bot basıp din etiketiyle insan toplayacağım o zaman.

Hakaret olmayan şeye karışan yok. Kendinizce kelime anlamı değiştiremezsiniz hiçbir dinde de bu yok. Varsa örnek verin.

Küfürler örnek gösterilebilir. Günah sayılıyor İslam'da. Dindeki anlamı değişmiş. Benim dediğim değer kelimeside benim dinim için küfürdür.

Kullandıgımız birçok kelime bazı bilinmeyen dinler tarafından hakaret sayılıyor. Dünyada sadece 4 din yok uyanın artık. Sizin anlayışınıza göre büyük kitlesi olmayan dinler değersizdir.

Hayır iyi bir niyet değil. İslam dışı birisi şöyle düşünebilir; bu dinin değerleri var ve bunları korurken ifade özgürlüklerine müdahale edilebiliyor. Böylelikle bir bireyi İslam'dan soğutmuş oldunuz.

Spotify eğer diğer ülkelerde bu şekilde isim verilen playlistleri kaldırmadıysa ülke genelinde kullananların çoğunluğunun isteği olmadan kaldıracağını zaten sanmıyorum. Ayrıca şu konunun altında Spotify a "boş, para sömürüsü, gereksiz" gibi yorum yapan arkadaşlar müzik dinlerken veya indirirken ne yapıyorsunuz acaba ayrıca kullanmak isteyen kullanır para vermek isteyen verir sizi ilgilendiren bi durum yok ortada.

Geri
Yukarı