Spotify hesabıma birisi giriyor

Bu çok klasik bir yöntem. Spotify hesaplarını çalıyorlar fakat bilgileri değiştirmeden bildiğin senin hesabını kullanıyorlar. Diyeceksin ki iyi de benim hesabı niye kullanıyorlar? Aslında sadece senin değil senin gibi binlerce organik hesabı Spotify üzerinden dinlenme satın alan sözde şarkıcıların şarkılarını dinlemek için kullanıyorlar.

Çok doğru.

Sorunu düzeltebildiniz mi? Geçen ay oyun oynarken Chrome Cast üzerinden biri benden apayrı bir müzik tarzı dinliyordu ben hesaptayken. Onun şarkısını durdurup kendiminkini açınca aktif olduğumu anlayıp cihazı kaldırdılar :D Şu an gmail ile şifre değiştirmeme rağmen hala onun açtığı şarkılar en çok dinlenenler kısmında yukarı çıkıyor. Bir türlü kurtulamadım.

Sorunu düzeltebildiniz mi? Geçen ay oyun oynarken Chrome Cast üzerinden biri benden apayrı bir müzik tarzı dinliyordu ben hesaptayken. Onun şarkısını durdurup kendiminkini açınca aktif olduğumu anlayıp cihazı kaldırdılar :D Şu an gmail ile şifre değiştirmeme rağmen hala onun açtığı şarkılar en çok dinlenenler kısmında yukarı çıkıyor. Bir türlü kurtulamadım.
Yukarıda olayı anlattım dostum, bu hala devam eden bir olay. Artık bir açık bulup mu çalıyorlar yoksa sakıncalı linklere tıklama veya program indirmeniz nedeniyle mi ele geçiriyorlar orasını bilmem. Ama kullanılma amacı ortada, bot basan sahte şarkıcıların dinlenmesini arttırmak için yapılıyor bu.

Yukarıda olayı anlattım dostum, bu hala devam eden bir olay. Artık bir açık bulup mu çalıyorlar yoksa sakıncalı linklere tıklama veya program indirmeniz nedeniyle mi ele geçiriyorlar orasını bilmem. Ama kullanılma amacı ortada, bot basan sahte şarkıcıların dinlenmesini arttırmak için yapılıyor bu.
O zaman, hesabı bir rapciyle paylaşıyor olacağım sanırsam.

Sorunu düzelttim, şifreyi felan değiştirdim 1 aydır sorun yaşamıyorum.

Sorunu düzelttim, şifreyi felan değiştirdim 1 aydır sorun yaşamıyorum.
Ama tekrar olurmu bilmem

Az once aynisi benim basima geldi Cezayir'den Amerika'dan hesabi ele gecirdiler favori sarkilarimi kaldirmis o. evlatlari arabic muzikler koymus onun yerine 4 kere sifre degistim yine girmeyi basardi ama kesildi sesi bir sure sonra ne saçma bir şey ya az daha emektar hesap gidiyordu iyi ki playlistler gitmedi. Sacma sapan fransiz rap falan dinliyordu.

Sorunu düzeltebildiniz mi? Geçen ay oyun oynarken Chrome cast üzerinden biri benden apayrı bir müzik tarzı dinliyordu ben hesaptayken. Onun şarkısını durdurup kendiminkini açınca aktif olduğumu anlayıp cihazı kaldırdılar :D şu an Gmail ile şifre değiştirmeme rağmen hala onun açtığı şarkılar en çok dinlenenler kısmında yukarı çıkıyor. Bir türlü kurtulamadım.

Benim de bugün basima geldi maalesef ne saçma istir anlamadim hiçbir linke girmedim basmadim ben farkinda olmadan bir şeyi silmemistir umarim.

Son düzenleme:
Önceilkle herkese sa 07.06.2023 saat 00:58 tarihinde başıma geldi daha yeni başıma geldi daha önce 2 veya 3 defa şifrem değiştirildi tekrar düzelttim daha sonra tanımadığım birinin şarkısı uzaktaki bir makine tarafından daha sonra fark edince hesapta olduğumu çıktı bütün hesaplarımdan nereden baksan bu sorun 1 2 senedir var halen çocukluğumdan kalma bir hesap her hafta her ay şifremi değişmeme rağmen hesabım çalınıyorsa kusura bakmayın uygulama berbattır çözüm bulmaları gerekir bu zamana kadar

Dosya Ekleri

• Adsız22.png
    Adsız22.png
    41,9 KB · Görüntüleme: 48

Yeni konular

Geri
Yukarı