Spotify için beklenen reklamlı paket ve gelecek yeni zamlar

medalofsky

Decapat
Daha fazla  
Spotify, belirli kullanıcılara uygulama açlışında gönderdiği anket ile uygulamaya ilişkin soruların yanında reklamlı paket gibi farklı seçeneklerin de olduğu yeni paket ve fiyatlandırmaları oylamaya sundu. Buna göre sadece mobil uygulama üzerinde kullanıma açılacağı belirtilen bir ücretsiz paket de kullanıcılara sunulurken ücretsiz paketin "Reklamlı müzik dinle" seçeneği ile ön plana çıkması dikkat çekti.​

spotify1.png
spotify2.png

spotify.png

Sorun tam olarak nerede? Premium üyesi olmayanlar zaten Spotify'nin sıkıcı reklamlarını dinlemek zorunda.

Ülkede, bir şeyi ölesiye savunanlara cevap vermekten sıkıldım. Sorun aramanıza gerek yok, araştırıp normal bir şekilde dönüş de yapabilirdiniz. Mevcut ücretsiz paket "Müziği sadece karışık modda reklamlı olarak çal." şeklinde uygulanıyor.

Dosya Ekleri

• spotify3.jpeg
    spotify3.jpeg
    32,3 KB · Görüntüleme: 46
Fazla zam gelmemiş buna iyi.

Yani 3 lirayı mı dert yaptın şimdi? Papara'nın kaldıracağını sanmam kar etmeseler yapmazlar zaten. Cashback olmadıktan sonra Ininal'dan ne farkı kalacak.
3 lira zamanla artar. Cashback olayında ise kalkar demiyorum paparada örnek veriyorum şu var: 15tlye kadar %50 Cashback yani 40 TL olsa 20tl yerine 15 TL geri vericek. Böyle zamlar artarsa bu duruma gelir.

Bence artık Spotify'a Hi-Fi ses kalitesi sunan ve Dolby Atmos özelliğine sahip olan paket gelmeli. İnsan bir süre sonra daha yüksek ses kalitesi istiyor açıkçası. Bence Spotify'ın en büyük eksiği bu ve umarım yakın zamanda bu paket gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı