Spotify'da şarkıyı döngüye almak yok mu?

İşletim sistemi
Android
Ne kadar saçma değil mi? Müzik keyfimizi bile adamlar yok ediyor.

Millet babasının hayrına uygulama yapıp uygulamanın tüm özelliklerini hiçbir ücret almadan size sunacaklarınımı düşünüyorsunuz? Bu kadar çok rahatınıza düşkünseniz alın üyeliği. En azından bir yarım tavuk (?) döner masrafınızı rahatınıza ödersiniz.

Değil. Adamlar bundan para kazanıyor.

Millet babasının hayrına uygulama yapıp uygulamanın tüm özelliklerini hiçbir ücret almadan size sunacaklarınımı düşünüyorsunuz? Bu kadar çok rahatınıza düşkünseniz alın üyeliği. En azından bir yarım tavuk (?) döner masrafınızı rahatınıza ödersiniz.

Kardeşim alt tarafı bir müzik dinleme uygulaması. Her indirilmeden de para kazanıyorlar. Premium daha çok açgözlülük gibi geliyor bana. Madem en basit olan müzik dinleme uygulamasını dahi bu tür saçma sapan şeyler koyacaklar yapmasınlar.

Kardeşim alt tarafı bir müzik dinleme uygulaması. Her indirilmeden de para kazanıyorlar. Premium daha çok açgözlülük gibi geliyor bana. Madem en basit olan müzik dinleme uygulamasını dahi bu tür saçma sapan şeyler koyacaklar yapmasınlar.

İndirmeden o kadar kazansalar bunu yapmalarına gerek kalmaz :D. Asıl geliri premiumdan ediniyorlar.

İndirmeden o kadar kazansalar bunu yapmalarına gerek kalmaz :D. Asıl geliri zaten premiumdan ediniyorlar.

Ben de diyorum ki eğer bu kadar basit bir şeyin bile para ile içine edeceklerse yapmasınlar. Evet büyük bir para değil ama yine de sinir bozucu. Sanırım en iyisi şarkıyı direkt MP3 olaral indirip kendi çaların ile çalmak.

Hocam uygulama onların istediklerini yaparlar. Free planda reklamlardan para alıyorlar, Premium planda abonelikten para alıyorlar. Sanatçılara ödeme yapıyorlar gerisi onlara kalıyor. Ben öğrenci planı ve papara ile aylık 7 lira veriyorum. Başka uygulamalara bakın o zaman.

Hocam uygulama onların istediklerini yaparlar. Free planda reklamlardan para alıyorlar, premium planda abonelikten para alıyorlar. Sanatçılara ödeme yapıyorlar gerisi onlara kalıyor. Ben öğrenci planı ve Papara ile aylık 7 lira veriyorum. Başka uygulamalara bakın o zaman.

Peki özür dilerim son günlerde biraz moralim bozuk ne güzel şarkımı açayım keyfime bakayım diyorum sırf premium olmadığım için çoğu özelliği kapatıyorlar. Biraz saçma şeyler dediysem üzgünüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı