Sprey boya PSU Kablolarına zarar verir mi?

Hocam, Polisan, boya değil. Yani önermem. 5-6 sene öncesine kadar kaliteli bir markaydı ancak artık değil. Polisan'ın yağlı boyası hariç hiçbirisini önermiyorum.

Ton olarak bu işimi görür mü peki?
İşi makaraonlar ve Sleeve kablo ile çözceğim gibi arkadaşlar :D

Son düzenleme:
Kablolarınız sağlamsa bir sorun olmaz muhtemelen. Ama kabloyu boyamanın hoş duracağını düşünmediğimi de ekleyeyim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şurada birisi boyamış. İzlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Siz bütün kabloyu bu şekilde boyayacaksınız. Eğer sprey boya kullanmayı bilmiyorsanız tavsiye etmem. Düzgün boyayabilirim diyorsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Eğer makaron yoluna başvuracaksanız şu videoyu tavsiye ederim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kablolarınız sağlamsa bir sorun olmaz muhtemelen. Ama kabloyu boyamanın hoş duracağını düşünmediğimi de ekleyeyim.
Şurada birisi boyamış. İzlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Siz bütün kabloyu bu şekilde boyayacaksınız. Eğer sprey boya kullanmayı bilmiyorsanız tavsiye etmem. Düzgün boyayabilirim diyorsanız sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Eğer makaron yoluna başvuracaksanız şu videoyu tavsiye ederim:

Şöyle makaron yapackatım ama 24 pinden geçmeyecek gibi, bu yüzden 12mm seleeve alacağım. Bunun sonucu Corsair PSU kablosu gibi sadece 24 pine giden kablolarda biraz açıklık kalacak. Orayı boyamayı düşünüyordum son sonuç olarak.

Fikirlerinizi almayı isterim tabii ki.

Spiral nasıl oluyor acaba? Pet sleeve düşünüyorum.
Aliexpress'te farklı renklerini bulabilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2022-01-31 174517.png

Geri
Yukarı