SS IPS panel nedir?

Şimdiye kadar TN VA IPS monitörlerin hepsini kullandım. Öncelikle ghosting öyle birşeyki 0 ghosting olan monitör> 144Hz ghosting olan monitör. Bu ssips sıfıra yakın ghosting ayarı getiriyor ve dehşet ötesi bir şey. Şimdiye kadarki kullandıklarımın arasında en iyisi gibi bir şey. G24F2 İtopya'da indirimdeyken kaçırmayın.
Merhaba sanırım uzun zamandır G24F2 kullanıyorsunuz beğenmediğiniz yönleri var mı ? Siyahlar ve ips glow nasıl memnun musunuz merak ettim. AOC 24G2SPU ile arasında kaldım hemen hemen benzer cihazlar. AOC'de daha fazla usb girişi+3.5mm ses girişi+hoparlör+sağ-sol,360 derece dönme gibi özellikleri var. Bu söylediklerimin olmasını tercih eder miydiniz yoksa gerek yok mu ?

Merhaba sanırım uzun zamandır G24F2 kullanıyorsunuz beğenmediğiniz yönleri var mı? Siyahlar ve IPS glow nasıl memnun musunuz merak ettim. AOC 24G2spu ile arasında kaldım. Hemen hemen benzer cihazlar. AOC'de daha fazla USB girişi+3.5mm ses girişi+hoparlör+sağ-sol, 360 derece dönme gibi özellikleri var. Bu söylediklerimin olmasını tercih eder miydiniz yoksa gerek yok mu?

G24F kullanıyorum ben ama kronik olan coil whine porblemi yok. G24F2 ile eş değer tutabilirsiniz yani. Bahsettiğiniz modelin temel özelliklerini bilmiyorum fakat şunu çok net söyleyebilirim, Gigabyte gerçekten bu ürünü çok güzel yapmış. Şimdiye kadar kullandıklarım arasında en iyisi diyebilirim. Ben çok ufak bir ışık sızması görüyorum oda bir IPS panel için olabilecek en iyi seviyede. Siyah renkler bana hoş göründü ama başka modellerde dikkat etmemiştim. Aynı zamanda hız ayarlarını en yüksekte kullanama rağmen, çok ufak bir ışıklanma oluyor. Ama ghosting 0 olduğu için bu şekilde tercih ediyorum. Eğer hızı bir tık düşürürseniz bu sorun ortadan kalkar ghostingde olmuyor. Ama ben sadece FPS oyunları oynuyorum diye olabildiğince sert bir ayarda kullanıyorum. Ben öneririm şu anki piyasadan haberim yok ama ben bile aldığımda 4K ya almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı