Çözüm SSD Booster ile SSD hızı arttı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mercha

Decapat
Daha fazla  
Hepinize merhaba birkaç ay öncesine kadar SSD'mi her zaman normal bir şekilde kullanıyordum bir gün bir Kali Tool'a ihtiyacım olduğu için gidip sanal makine kurmak yerine kendi bilgisayarıma kaliyi kurdum sonrasında tool ile işlerimi hallettikten sonra tekrardan Windows 10'a döndüm ama artık Windows çok yavaş bir şekilde açılıyordu açılması 20-30 saniyeyi buluyordu ve bu artık beni rahatsız etmeye başladı. Ardından bir SSD sağlık testi yaptım SSD'min sağlığı %97 performansı da %100 çıkmıştı ve bu andan itibaren sorunun ayarlarda olduğunu anladım.

Ardından araştırmaya koyuldum, ilk olarak SSD booster programını gördüm fakat çok güvenli gelmediği için en başta indirmedim, yine ayarlara bakmaya başladım ama hiç etki eden bir şey bulamadım. Denemekten zarar gelmez diyerek öncelikle Kaspersky yükleyip sonrasında da SSD Booster'ı indirdim ve uygulamanın bana önerdiği ayarları yaptıktan sonra gerçekten de SSD'im eski hızına kavuştu. Belki benim gibi bu sorunu yaşayanlar olabilir diye ben de bunu burada paylaşmak istedim. İyi günler, iyi sosyaller dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Program ücretsiz ise eğer link atabilirmisiniz?

Geri
Yukarı