SSD Doldukça Okuma-Yazma Hızı Dalgalanıyor

UmutFurkan

Hectopat
Daha fazla  
Geçen aylarda bir SSD satın aldım ve aldığım günden beri oyunlarda sıkıntı çekiyorum. Oyun oynarken oyunu pencereye alıp görev yöneticisinin performans kısmının disk kısmından kontrol ettiğime göre SSD ne zaman okuma-yazma yaparsa oyun o zaman donuyor. Bunun üzerine bende HD Tune Pro programından test yaptım ve sonuç bu. Sonuca bakarken de SSD doldukça okuma-yazma hızının dalgalandığını fark ettim. Sizce sorun nedir? Sorunu yaşadığım oyunlardan biri CS:GO.

SSD.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç duymadığım bir SSD. Ama kalitesiz diyemem.

SSD dondukça okuma / yazma hızlarında düşme oluyor. Ama oyundayken donmasının başka sebepleri olabilir.

Yine de en iyi tavsiyem, SSD'yi çok doldurmamanız olurdu.

Hiç duymadığım bir SSD. Ama kalitesiz diyemem.

SSD dondukça okuma / yazma hızlarında düşme oluyor. Ama oyundayken donmasının başka sebepleri olabilir.

Yine de en iyi tavsiyem, SSD'yi çok doldurmamanız olurdu.
Bence en iyisi farklı bir SSD almak hazır paramda varken bu SSD'den kurtulmak.

Siz bilirsiniz ama fırsatınız varsa, format atıp deneyin. Sorun yine devam ederse "iyi" bir SSD alırsınız. Samsung'un 860 Evo modellerini önerebilirim.
Format atıp denemiştim zamanında yine pek bir şey değişmemişti çok az daha iyiydi ama sorunsuz denilecek kadar değildi yine dalgalı bir grafik vardı. Vaktinizi bana harcadığınız için teşekkür ederim en kısa zamanda bir SSD alıp en güncel durumu sizlerle paylaşırım iyi günler :)

Format atıp denemiştim zamanında yine pek bir şey değişmemişti çok az daha iyiydi ama sorunsuz denilecek kadar değildi yine dalgalı bir grafik vardı. Vaktinizi bana harcadığınız için teşekkür ederim en kısa zamanda bir SSD alıp en güncel durumu sizlerle paylaşırım iyi günler :)
Ne demek, hoş geldiniz. :)

Umarım sorununuz çözülür. (y)

Yeni konular

Geri
Yukarı