SSD gerekli mi?

Alın diyen var almayın diyen var HDD im fazla 2 TBlik SSD alırsam 480 veya 512 lik alırım ama yani bütçe var alırsam eğer
En azından Windows'u kurmak için 128gb lık bir SSD almanı veri depolamak içinde 1 TB lık HDD almanı öneririm. Anladığım kadarıyla bütçen var.

Şuan bulunduğumuz zamanda SSD şart. Mümkünse HDD sadece depolama birimi olarak kullanılmalı. SSD alırsan farkı epey hissedersin, ediliyor.

Şu ana kadar hiç SSD kullanmadım yani bilgim yok kusura bakmayın şimdiden Windows'u kurdum diyelim bütün her şeyin açılmasını hızlandırır mi yoksa sadece Windows'un açılmasını mi hızlandırır oyun gibi diğer şeyleri hızlı açmak için onları damı SSD'ye atmamız gerekli

Şu ana kadar hiç SSD kullanmadım yani bilgim yok kusura bakmayın şimdiden Windows'u kurdum diyelim bütün her şeyin açılmasını hızlandırır mi yoksa sadece Windows'un açılmasını mi hızlandırır oyun gibi diğer şeyleri hızlı açmak için onları damı SSD'ye atmamız gerekli.

SSD'nin içindeki her şey hızlanır. Oyunları eğer HDD'ye yüklersen HDD hızında çalışırlar.

Şu ana kadar hiç SSD kullanmadım yani bilgim yok kusura bakmayın şimdiden Windows'u kurdum diyelim bütün her şeyin açılmasını hızlandırır mi yoksa sadece Windows'un açılmasını mi hızlandırır oyun gibi diğer şeyleri hızlı açmak için onları damı SSD'ye atmamız gerekli
Evet harita yüklenmeleri, açılış ekranını falan her şeyin yüklenme hızını arttıracaktır. Kat ve kat.

Geri
Yukarı