SSD + HDD vs SSD

500 gb yeterli ise; sadece ssd kullanmak hız açısından avantaj sağlayacaktır. Ancak herhangi bir durumda ssd den veri kurtarmanın daha zor (duruma göre imkansıza yakın) olduğunu hatırlatmak isterim.

bende 2 adet samsung 850 evo 250 gb mevcut. 1 tanesine sistemi kurdum. diğerine de oyunları kurdum.şuan bir sıkıntı yok çok şükür. önemli verilerimi de hdd de saklıyorum.

seagate sv35 2tb var bir adet bunu harici olarak kullanıyorum. sistemdeki de seagate ST2000DM001 modeli bunu da yeni aldım zaten 3-4 ay olmuştur. tavsiye ederim. ayrıca filmlerin olduğu ayrı bir hdd daha var o da seagate :))

seagate sv35 2tb var bir adet bunu harici olarak kullanıyorum. sistemdeki de seagate ST2000DM001 modeli bunu da yeni aldım zaten 3-4 ay olmuştur. tavsiye ederim. ayrıca filmlerin olduğu ayrı bir hdd daha var o da seagate :))
Peki hocam o dahili HDD açılışta ve kapanışta hiç ses çıkarıyor mu? Duyuyor musunuz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı