SSD olan bilgisayara HDD eklersek Windows karışır mı?

Merhabalar, benim 480 GB SSD'si olan bir bilgisayarım var fakat depolama yetmiyor ve 500 GB ( Seagate Barracuda ST500DM009 3.5" 500 GB 7200 RPM 32 MB SATA 3 NCQ HDD Fiyatları ve Özellikleri ) bundan almayı düşünüyorum fakat arkadaşlarım bana Windows'un karışabileceğini söyledilr doğru mu?

Karışması için bu aldığınız diskede Windows kurmanız lazımki bunu da ayarı mevcut.
Disk takmak için bilgisayarınızda SATA disk alanı var mı kontrol edin daha sonra alabilirsiniz istediğiniz diski.
Ayrıca bütçeniz varsa harici SSD'ler var hız açısından bunlara bakabilirsiniz.

Merhabalar, benim 480 GB SSD'si olan bir bilgisayarım var fakat depolama yetmiyor ve 500 GB ( Seagate Barracuda ST500DM009 3.5" 500 GB 7200 RPM 32 MB SATA 3 NCQ HDD Fiyatları ve Özellikleri ) bundan almayı düşünüyorum fakat arkadaşlarım bana Windows'un karışabileceğini söyledilr doğru mu?
Arkadaşınızın bilgisayardan gram anlamadığını öğrendim, öyle birşey mümkün değil birisi 240 GB SSD'ye 2 TB HDD taktı hiçbir şey olmadı.

Arkadaşınızla bir daha bilgisayar üzerine bir sohbet yapmamanızı tavsiye edebilirim.
Öyle demeyin bizim milletimiz her şey de en iyi bilendir. Her şeyi en çok biz biliriz.

-Windows Ayrı yere kurulur zaten. SSD'ye kurulan Windows ile yeni alınan HDD'nin karışması için ikisinde de Windows olması ve diskleri birleştirmen gerek -ki bunu yapamazsın.

Hayır, karışma gibi bir durum olmaz ama başka bir model HDD almanızı öneririm. 500 GB HDD modelleri bazen sıkıntılı olabiliyor. Eğer 1 TB alabilecek bütçeniz varsa kendimin de kullandığı HD Caviar Blue modelinin önerebilirim.

İstediğim gibi oyun uygulama indirmekte sorun çeker miyim ve nereden aldınız tam olarak.

Geri
Yukarı