SSD'de ne yer kaplıyor?

delialioglu

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, 240 GB SSD'mde sadece Fortnite, CS:GO, Valorant var, 50 GB Windows kaplıyor, bana 190 GB yer kalıyor, 20'sini boş bırakıyorum 170 GB indirmem gerekiyor ama 3 oyun olmasına rağmen 20 GB boş yerim kaldı, çok büyük dosyalarda yok bilgisayarda, 30+20+20 dersek 100 GB boş alanımın kalması gerek 20 kaldı, yardımcı olur musunuz?

Selam arkadaşlar, 240 GB SSD'mde sadece Fortnite, CS:GO, Valorant var, 50 GB Windows kaplıyor, bana 190 GB yer kalıyor, 20'sini boş bırakıyorum 170 GB indirmem gerekiyor ama 3 oyun olmasına rağmen 20 GB boş yerim kaldı, çok büyük dosyalarda yok bilgisayarda, 30+20+20 dersek 100 GB boş alanımın kalması gerek 20 kaldı, yardımcı olur musunuz?
Sanal bellek, Temp dosyaları, NTSF indexleri.

Ayarlar > Sistem > Depolama bölümünden bilgisayardaki mevcut uygulama, geçici dosya, video vs. görebilirsiniz. Buradan da işinize yaramayan ve gereksiz dosyaları silip depolama alanı açabilirsiniz.

Glary Utilities programını indirip gelişmiş araçlar bölümünden disk denetim araçını çalıştırıp hangi dosyanın ne kadar yer kapladığını görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı