SSD'nin M2 olup olmadığı nasıl anlaşılır?

KayJs

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba değerli forum sakinleri. Ben 3-4 ay önce kısa zamanda yeni bir kasa topladım. Şu anki SSD 500 GB fakat bana yetmiyor. Yeni bir SSD alıp takmak istiyorum fakat kasadaki SSD'nin M2 olup olmadığını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aygıt yöneticisi depolama birimleri kısmını SS'leyin. Yanlış hatırlamıyorsam orada M2 diye yazıyor zaten.
Merhaba değerli forum sakinleri. Ben 3-4 ay önce kısa zamanda yeni bir kasa topladım. Şu anki SSD 500 GB fakat bana yetmiyor. Yeni bir SSD alıp takmak istiyorum fakat kasadaki SSD'nin M2 olup olmadığını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
SSD modelini yazabilir misiniz? Aygıt yöneticisi -- Disk sürücüleri

Aygıt Yöneticisi depolama birimleri kısmını SS'leyin. Yanlış hatırlamıyorsam orada M.2 diye yazıyor zaten.

@pawEn
Modeline baktım M.2 hocam sağ olun peki ben normal SSD alırsam şu anda kullandığımı'da M.2 yerine takarsam hafızayı arttırabilir miyim?

@İsmail Karabacak hocam yardım ederseniz mutlu olurum.

@pawEn
Modeline baktım M.2 hocam sağ olun peki ben normal SSD alırsam şu anda kullandığımı'da M.2 yerine takarsam hafızayı arttırabilir miyim?

@İsmail Karabacak hocam yardım ederseniz mutlu olurum.

@pawEn

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı