SSD'ye Windows 10 Kurarken Recovery Hatası

İyi de USB'de Windows klasörü yok ki. USB'yi rufus ile düzgün şekilde oluşturduğunuza emin misiniz?
Eminim bekle görüntü atayım.
ISO'yu nereden indirdiniz? Bir yerde bir hata yapıyorsunuz. Technopat rehberlerini dikkatlice izleyip uygulamanızı tavsiye ediyorum.
İyi de USB'de Windows klasörü yok ki. USB'yi rufus ile düzgün şekilde oluşturduğunuza emin misiniz?
Windows'un sitesinden indirdi. Rüfus ile başarılı bir şekilde aktardım dosyayı. Zaten biliyorum format atmayı vs. SSD gözükmüyor UEFI'de bence sorun o.

İyi de USB'de Windows klasörü yok ki.
Eksiğiniz var. USB'de "boot.wim" dosyası var. Bu dosya Windows'u kuracak programın çalışması için RAM'e aktarılıyor ve Windows dosyalarını diske taşıyor. Yani hata bu dosya açıldıktan sonra oluyor. KMBOOT V2'nin boot.wim dosyalarını örnek olarak gösteriyorum:
Screenshot_52.png

Soruna dönecek olursak: BIOS'u sıfırlayın. Başka bir USB ve ISO dosyası ile UEFI olarak ve olmayarak deneyin. Sorun çözülecektir. UEFI'den kaynaklandığını sanmıyorum. Deneyin, kaybınız olmaz. Çözülmezse aklıma bir şey gelmiyor.

Eksiğiniz var. USB'de "boot.wim" dosyası var. Bu dosya Windows'u kuracak programın çalışması için RAM'e aktarılıyor ve Windows dosyalarını diske taşıyor. Yani hata bu dosya açıldıktan sonra oluyor. KMBOOT V2'nin boot.wim dosyalarını örnek olarak gösteriyorum:
Eki Görüntüle 348075

Soruna dönecek olursak: BIOS'u sıfırlayın. Başka bir USB ve ISO dosyası ile UEFI olarak ve olmayarak deneyin. Sorun çözülecektir. UEFI'den kaynaklandığını sanmıyorum. Deneyin, kaybınız olmaz. Çözülmezse aklıma bir şey gelmiyor.
Şuanlık bugün aldığım RAM bozuk çıktı yarın iade edip başka bir RAM alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı