Ssn marka protein tozu alınır mı?

B4TUR

Decapat
Merhaba, protein tozu almak istiyorum fakat işime yaramayacak boşuna kullanacağım bir şey de almak istemiyorum. Ssn marka protein tozlarının fiyatı diğerlerine göre uygun geldi. Sizce alınır mı?
Alınırsa 3'ü arasından hangisini tercih etmeliyim? Neden?
(İlk defa protein tozu alacağım spora başlayalı 2 hafta oldu)

Bütçem 900TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, protein tozu almak istiyorum fakat işime yaramayacak boşuna kullanacağım bir şey de almak istemiyorum. Ssn marka protein tozlarının fiyatı diğerlerine göre uygun geldi. Sizce alınır mı?
Alınırsa 3'ü arasından hangisini tercih etmeliyim? Neden?
(İlk defa protein tozu alacağım spora başlayalı 2 hafta oldu)

Bütçem 900TL.
Yaklaşık iki yıldır ssn kullanıyorum. Command ile başladım sonra refuel çıktı onu da denedim. Genel olarak iki üründen de memnun kaldım. Performans olarak çok etkili her ikisi de. Başlarda senin gibi iki ürün arasındaki farkları araştırdım, içerik tablolarını inceledim. Markanın kendisine de yazdım direkt olarak sana verdikleri cevabı ileteyim belki fikir olur. Ama bence kendinde internet siteleri üzerinden iki ürünün içeriklerini karşılaştırarak karar verebilirsin.
Markanın verdiği cevap şu şekilde;
'' İkisinin de kendine göre avantajları bulunuyor. Dolayısıyla biri diğerinden daha iyi diyemeyiz ancak size hangisi uygun seçebilmeniz için farkları aşağıda açıklıyor olacağım. SSN Command Quadro protein tozumuz 2370 veya 2100 gram iken Whey refuel 1980 gr ve 1770 gr 'dır. Command Quadro'nun servis sayısı gramajı ve net protein oranı Whey refuel ürünümüzden daha yüksektir. Command quadro wheyden gelen amino asit değerlerinin dışında peptit formda(ürüne ekstra ilave edilen) Taurin, L alanın , L arjinin, L glutamine ve Bcaa içermektedir. Whey refuel ürünümüzde ise Wheyden gelen değerler dışında B6 Vitamin ve L glutamin bılunur. Dolayısıyla yukardakileri değerlendirdiğinizde SSN Command Quadro Whey ürünümüz amino asit çeşitliliği, gramaj, servis sayısı, protein oranı gibi değerler bakımından daha avantajlı diyebiliriz. Ancak Ssn Whey Refuel ürünümüz de buna görece daha uygun fiyatlıdır. Whey refuel ürünümüz devam eden kampanyaları sebebiyle şuan için fiyat/performans açısından Command Quadroya nazaran daha avatantajlı. Ürünlerimizin içeriklerini kendiniz de inceleyerek ihtiyacınıza, hedefinize ve bütçenize uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz.''
söyledikleri gibi de bütçene uygun ürünü sen daha iyi bilirsin ve buna göre seçim yapabilirsin. Ben kullanmış biri olarak hangi ürününü seçersen seç memnun kalacağını düşünüyorum

Geri
Yukarı