SSN protein tozu fiyatları iyi mi?

Rosso569

Decapat
Daha fazla  
Protein tozu bakıyorum SSN öneren birkaç kişi oldu ama siteye girip baktığımda fiyatların gerçekten saçma bir biçimde ucuz olduğunu fark ettim ve açıkçası biraz kıllandım. Konu hakkında bilgisi olan, markadan kullanmış olan varsa fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

Protein tozu bakıyorum SSN öneren birkaç kişi oldu ama siteye girip baktığımda fiyatların gerçekten saçma bir biçimde ucuz olduğunu fark ettim ve açıkçası biraz kıllandım. Konu hakkında bilgisi olan, markadan kullanmış olan varsa fikirlerini paylaşırsa sevinirim.
Protein tozunda ucuza yönelmeyi önermem. F/P başka markalar tercih edin derim.

SSN önermem kalitesi çok kötü ama istersen Gentopure Nutritiondan alabilirsin Grizzone ile ortak çalışan kaliteli bir marka whey de kurabiye aromasıni şiddetle tavsiye ederim destek olmak istersen de kodun ilker10.

SSN ucuz olma sebebi piyasada ki çoğu karşılaştırdığınız whey gibi wpc80 değil wpc70 kullanılması ve markanın reklamlara ve sponsorlara ayırdığı bir bütçesinin olmaması.
Gentopure da wpc35 ve wpc70 karışımı kullanıyor yüksek ihtimalle eco bir whey.

SSN önermem kalitesi çok kötü
Neden hocam merak ettim?

Protein tozunda ucuza yönelmeyi önermem
wpc70 piyasasında sıradan bir fiyat 😔

Bütçe söylerseniz whey önerebilirim

SSN ucuz olma sebebi piyasada ki çoğu karşılaştırdığınız whey gibi WPC80 değil WPC70 kullanılması ve markanın reklamlara ve sponsorlara ayırdığı bir bütçesinin olmaması.
Gentopure da WPC35 ve WPC70 karışımı kullanıyor yüksek ihtimalle eco bir whey.

Neden hocam merak ettim?

WPC70 piyasasında sıradan bir fiyat 😔

Bütçe söylerseniz whey önerebilirim.

Gentopure Pro serisinde 80 diğer seride 65 kullanıyor almayı düşünürseniz kodunuz ilker10.

Yeni konular

Geri
Yukarı