Stage1 yazılım fiyatı

2. arabam Peugeot oldu o zaman. :D.
5.25 yıl başında uzak diyarlara gidecek, @PanzerTR azıcık spoiler verdi ama, çok kişi görmedi en azından. Siz 200 HP polo yapınca, ben alacağım araba ile stock geleceğim kapışmaya. :D.

Vallahi hocam gönül ister para bol olsun altımızda M seri BMW, RS seri Audi olsun. Basalım gezelim.
7 Seri almayı düşünüyordunuz. Ne alacaksınız 525'den sonra?

Vallahi hocam gönül ister para bol olsun altımızda M seri BMW, RS seri Audi olsun. Basalım gezelim.
7 Seri almayı düşünüyordunuz. Ne alacaksınız 525'den sonra?
0 ya da 1 yaşında araçlara yönelmeyi düşünüyorum. 5.25 ile maalesef gene servislik bir durum yaşayınca, artık değiştirme kararı verdim. 5.25 satıp üzerine ekleyince 2019-20 Audi A7 düşünüyoruz. Kapora verildi, 1 aylık kadar. Yılbaşında geçiş sağlayacağım İnşallah.

0'Ya da 1 yaşında araçlara yönelmeyi düşünüyorum. 5.25 ile maalesef gene servislik bir durum yaşayınca, artık değiştirme kararı verdim. 5.25 satıp üzerine ekleyince 2019-20 Audi A7 düşünüyoruz. Kapora verildi, 1 aylık kadar. Yılbaşında geçiş sağlayacağım inşallah.

ALLAH kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hocam. Hayırlı olsun İnşallah.

0 ya da 1 yaşında araçlara yönelmeyi düşünüyorum. 5.25 ile maalesef gene servislik bir durum yaşayınca, artık değiştirme kararı verdim. 5.25 satıp üzerine ekleyince 2019-20 Audi A7 düşünüyoruz. Kapora verildi, 1 aylık kadar. Yılbaşında geçiş sağlayacağım İnşallah.
Hayırlı olsun hocam yakışır Audi size :)

O zaman hayırlı uğurlu olsun. Sana yakışır be reis.
O zaman hayırlı uğurlu olsun. Sana yakışır be reis.
Biz Corolla'ya biner sen A7 ye. gözüme kestirdiğim ilk araç 106 GTI tabii piyasası yükselmezse. Sonrası allah kerim. 1.8 stroker kit+307 Üst kapak, vs.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı