Staj + okul çok sıkıcı

Arkadaşlar 12 sınıfım 3 gün staja gidiyorum. Ne staj ne de okul güzel, stajda boş boş oturuyorum bazen kalk izle diyor adam iki saattir aynı işi yapıyor. Yine oturuyorum. İş de vermiyor. Arada ufak tefek ü adamlar 7 kişi çok dalgacı tipleri var. Sürekli bana karşı boş boş konuşuyor sapık sapık sorular soruyorum gerçekten nefret ettirdiler kendilerini hiç de sevmiyorum böyle yeri ciddi insanlar hiç denk gelmiyor bana 30 40 yaşındalar 15 16 çocuklardan farkları yok, okula gelelim 2 gün boş boş oturuyoruz 1 gün telefonları topluyorlar diğer gün almıyorlar, cidden çok sıkıcı sınıfın ortamı da zaten anlatmıştım bayağı, artık çok sıktı bir an önce bitmesini istiyorum, hadi stajda iyi kötü para alacağım o yönden güzel, ama bir ortamda ciddiyetsiz adamlardan hoşlanmıyorum. Okuldaki çocuklarla stajdaki adamların beyin yapıları aynı ya.

Bu durumları bize yaşatanlar sıkılsın dostum. Yapacak bir şeyimiz yok maalesef. Dişini sıkman gerek.
Ne de olsa daha da kötülerini göreceğiz çünkü...

Dostum staj'da onlar sana 1 2 kere gösterir her zaman göstermezler sen kendin çabalayıp öğreneceksin. O adam işi öğrenmiş bu saatten sonra boş onun için sen kendine bir şeyler katmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı