Standupta kadın erkek ayrımcılığı

Açıkçası izledim sıfır önyargıyla ama cidden hitabet 0 gülmekten çok rahatsız edici oluyor bu sebeple cinsiyetle alakalı değil cem yılmaz dediğin adam alen açık bağırmıyor adını zaten basit insan doğası gereği vay bak nasıl inceden verdi espriyi diyor seyirci ( kimine göre alen açık orta da siz demeden ben yazayım ) cem Yılmaz'ı taklit etmeye çalışırken insanları iriteye itiyorlar sadece hepsi bu. İşinde yetenekli olan ön yargılı olanın da önyargısını kırar. Önyargı ile okuduğum pek çok kitap oldu veya yazar ama beni şaşırtıp vay be dedirten de oldu anlayacağın sırf kadın diye bu videoya gülmemezi beklemesin kimse bu eşitlik getirme değil bu Ay ile ışık böceğini kıyaslama.

Ben yorumdaki topluluktan bahsettim, şu an kulağa hoş gelmediği için yalan söyleyenler de olabilir mesela zaten.

Ben konuyu açarken komiklikten bahsetmedim, insanların sırf kadın olduğu için komik gelmediğini söylemesinden bahsettim.

Kusura bakmayın bunu atacağım. Tamam işte arkadaşım bizde kadını erkeği yok komik olmayan bir şey komik değildir diyoruz. Nasıl anlıyorsun anlamadım.

Ben yorumdaki topluluktan bahsettim, şuan kulağa hoş gelmediği için yalan söyleyenler de olabilir mesela zaten.
Ben de sana diyorum ki oradaki kadının yerine bir erkek olsaydı ve sadece penis üzerinden stand-up yapsaydı aynı sertlikte hatta daha sert yorumlar gelebilirdi.

Not: Lütfen bu yorumu bana üçüncü defa yazdırma ve ikincide anla.

Kusura bakmayın bunu atacağım. Tamam işte arkadaşım bizde kadını erkeği yok komik olmayan bir şey komik değildir diyoruz. Nasıl anlıyorsun anlamadım.
Ben de sana diyorum ki oradaki kadının yerine bir erkek olsaydı ve sadece penis üzerinden stand-up yapsaydı aynı sertlikte hatta daha sert yorumlar gelebilirdi.
Boşuna dilinizi yormayın arkadaşlar, konu sahibi anlamak istemiyor.

Not: Lütfen bu yorumu bana üçüncü defa yazdırma ve ikincide anla.
Toplumumuzda öyle bir standup'a sert yorumlar sırf erkek olduğu için gelecek olsaydı haklıydınız, o yorumlar videoyla alakalı olurdu çünkü, erkek olmasıyla alakalı olmazdı.

Düzenleme: Sanırsam sizinde büyüyünce standup'cı olma hayaliniz var hepiniz bir espriler bir videolar falan :D :D

Toplumumuzda öyle bir standup'a sert yorumlar sırf erkek olduğu için gelecek olsaydı haklıydınız, o yorumlar videoyla alakalı olurdu çünkü, erkek olmasıyla alakalı olmazdı.

Düzenleme: Sanırsam sizinde büyüyünce standup'cı olma hayaliniz var hepiniz bir espriler bir videolar falan :D :D
Arkadaş ben de iyice kafa beyin bırakmadı. Size bırakıyorum beyler :) @ismimberkay @Onur Altuğ Sever @IDenizI

Rahmetli muhabir Ara Guler'in unlu ressam Salvador Dali ile arasinda gecen ufak bir anekdottan: “Benim adım Salvador Dali, bu bastonu ziftin içine sokar çıkarırım. Beş kuruşluk baston olur 50 bin dolar. Sen bunu yaparsan deli derler.".

Cogu zaman bir isin nasil yapildigindan ziyade, kimin yaptigi daha onemlidir. Buna hic tanik olmadiniz mi kendi hayatlarinizda? Insan ilgisini cekmeyen bir seyle yuzlesecek bahaneyi her zaman uretecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı