Standupta kadın erkek ayrımcılığı

Cem Yılmaz'ın yaptığı espriyi birebir ben yapsam dahi muhtemelen onunki kadar komik olmaz. Mesele sadece ne söylendiği değil, nerede ve nasıl söylendiği de önemli.
Kadınlar sürekli mağdur edebiyatı yapıyor.

Cem Yılmaz'ın yaptığı espriyi birebir ben yapsam dahi muhtemelen onunki kadar komik olmaz. Mesele sadece ne söylendiği değil, nerede ve nasıl söylendiği de önemli.
Kadınlar sürekli mağdur edebiyatı yapıyor.

Konu 20 Mart'ta açıldı ve bitti, kadınların mağdur edebiyatı yaptığı yok zihniyetini açtığın her konudan anlayabiliyorum lütfen konumdan uzaklaş.

Konu 20 Mart'ta açıldı ve bitti, kadınların mağdur edebiyatı yaptığı yok zihniyetini açtığın her konudan anlayabiliyorum lütfen konumdan uzaklaş.

Toplam 5 konusu var ikisi kadın-erkek eşitliği üzerine, birisi kahve vs çay, birisi zengin misiniz, birisi insan düşmanı, birisi de kulaklıkla ilgili bir sorunu. Hangi zihniyeti hangi konularından anladın? Kadınlar erkeklerden neden 2 sene önce emekli oluyorlar diye sorduğu için kadın düşmanı, faşist, katil, ruh hastası, psikopat, ya da başka bir şey mi oldu? Anlat.

Toplam 5 konusu var ikisi kadın-erkek eşitliği üzerine, birisi kahve vs çay, birisi zengin misiniz, birisi insan düşmanı, birisi de kulaklıkla ilgili bir sorunu. Hangi zihniyeti hangi konularından anladın? Kadınlar erkeklerden neden 2 sene önce emekli oluyorlar diye sorduğu için kadın düşmanı, faşist, katil, ruh hastası, psikopat, ya da başka bir şey mi oldu? Anlat.
ben faşist, katil, ruh hastası, psikopat demedim, konuma yazdığı dakikalarda emekli konusu açılmıştı, ve ben bu arkadaşı troll sanıyordum, bu arkadaş ciddi ciddi saçma sapan şeyler yazıyor, kadın-erkek eşitliği konusundaki görüşleri kusura bakmayın ama içinde, ben bu arkadaşla tartışmaya girsem zamanıma yazık, sinirim arşa çıkacak kendime yazık, neden ömrümü kısaltmak isteyeyim ki? şimdi gelip ''Oo kaçıyorum demiyo da bunu diyo eğeğeğe'' edebiyatı yapma lütfen, bu konular hakkında tartıştığım bir çok konu var ve hepsinde kaliteli insanlarla tartıştığımı düşünüyorum (bazıları hariç.) bu arkadaş gibilerle tartışmaya girince hem sonuçlanmıyor çünkü bunlar aklı bir şeyi almayan insanlar, anladınmı? ha bu arada açtığı konular demişim, açtığı konuların yarısında kadınlar hakkında çok güzel(!) ve bu arkadaşın kafası öbürlerine zarar, harbi diyorum. ben bu arkadaşın konularını görüp mesaj yazmıyorum, hatta konu otomatik takibe alındığında hızlıca konu takibini kapatıyorum. Ve son olarak demek istediğimi anlaman için:

images.jpg
0776ddfe98d0cab9252648862ce3f4c9.jpg
indir.jpg

Geri
Yukarı