Standupta kadın erkek ayrımcılığı

Toplumumuzda öyle bir standup'a sert yorumlar sırf erkek olduğu için gelecek olsaydı haklıydınız, o yorumlar videoyla alakalı olurdu çünkü, erkek olmasıyla alakalı olmazdı.
Burda ki de kadın olması ile alakalı değil taklit etmeye çalıştığı için ve sınırını zorladığı (alen açık söylemesi) için açık bir şekilde bir çok başarısız taklitçi var sen ne yapıyorsun demektir. Nasıl ki babalar çocuğuna ne kadar iyi baksa da toplumun annesi olmadan nasıl büyüsün çocuk demesi gibi tek yönlü görüş sizi kör etmiş.

Her yerde de pozitif ayrımcılık yapılmaz, iyi alıştınız sanrım sırf kadın diye yalandan övgüler almaya. Kötü yorum yapılan tonla erkek standupçı da var. Ayrıca videolar nerede göremedim, birebir aynıysa biz de izleyip karar verelim çünkü ben Cem Yılmaz'ın o seviye bir bölümüne denk gelmedim. Yalnızca kırpılmış 3-5 yorum var.

Arkadaşlar, 2 saattir şurada Toplumumuzdaki kadına kadın olduğu için yapılan muameleden bahsediyorum, siz kendinizin gülüp gülmediğinizden bahsedip duruyorsunuz, bir erkek standup'cı böyle bir standup yapsaydı, ''Erkekler mizah yapamaz'' demeyecekti kimse?

Ekran Görüntüsü (384).png

Her yerde de pozitif ayrımcılık yapılmaz, iyi alıştınız sanrım sırf kadın diye yalandan övgüler almaya. Kötü yorum yapılan tonla erkek standupçı da var. Ayrıca videolar nerede göremedim, birebir aynıysa biz de izleyip karar verelim çünkü ben Cem Yılmaz'ın o seviye bir bölümüne denk gelmedim. Yalnızca kırpılmış 3-5 yorum var.
Fazla yorum koymamak için, video linkini vereyim git bak, ''Sabah 6'da işim var hala sana gülüyorum hahaha'' diye yorum atan var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Bölümüne derken, yapılan yorumdaki kitleyi kastediyorsun diye anladım.)

Arkadaşlar, 2 saattir şurada Toplumumuzdaki kadına kadın olduğu için yapılan muameleden bahsediyorum, siz kendinizin gülüp gülmediğinizden bahsedip duruyorsunuz, bir erkek standup'cı böyle bir standup yapsaydı, ''Erkekler mizah yapamaz'' demeyecekti kimse?
Hocam anlayamadınız galiba, mizah yapmaya çalışan bir kadın üzerinden genelleme yapıyorsunuz. Kadın komik olsa niye öyle bir şey yazsınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı