Standupta kadın erkek ayrımcılığı

Sonunda demek istediğinizi aktarabildiğinizi düşünüyorum. Evet kimse "erkekler mizah yapamaz" deyip genelleme yapmayacaktı böyle bir şeyi bir erkek yapmış olsaydı. Bu düşüncenizde sonuna kadar haklısınız fakat bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Gidip bu düşüncedeki insanlarla konuşmalısınız.

Yanlış yaptığınız nokta Cem Yılmaz'ın bu konu hakkındaki konuşmasıyla bu kadının konuşmasını karşılaştırmak. İkisinin birbiriyle hiçbir alakası bu yüzden bu kadar karşıt yorum geldiğini düşünüyorum.
Hayır net bir şekilde gelecekti tek bildikleri bel altı şaka yapmak şeklinde sıktı sizin tek taraflı gözünüz.

Sonunda demek istediğinizi aktarabildiğinizi düşünüyorum. Evet kimse "erkekler mizah yapamaz" deyip genelleme yapmayacaktı böyle bir şeyi bir erkek yapmış olsaydı. Bu düşüncenizde sonuna kadar haklısınız fakat bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Gidip bu düşüncedeki insanlarla konuşmalısınız.

Yanlış yaptığınız nokta Cem Yılmaz'ın bu konu hakkındaki konuşmasıyla bu kadının konuşmasını karşılaştırmak. İkisinin birbiriyle hiçbir alakası bu yüzden bu kadar karşıt yorum geldiğini düşünüyorum.
Alakası bakımından cinsel organlardan bahsetmeleri alakalı, yorumlarda sırf erkeğin cinsel organına güldüğünü söyleyenler var, öbür videoda sırf kadın cinsel organı var diye gülmediklerini söylemişler.

Videoda cinsiyetçilik yok ki? sen yanlış anlamışsın, ben iki videodaki argüman aynı, ama erkeğin cinsel organına gülenler kadınınkine gülmüyor.
Bak kardeşim konu aynı anlatma şekli değil ben bir müşteri temsilcisi olsam sana hayırdır dersem sen de hayırdır dersin sorun ne buyrun dersem kendini güzelce açıklarsın. Kadında ne hitabet var ne konuyu alttan açık ama kapalı bir şekilde anlatma bir erkek te çıkıp alen açık dese bu düzeyde bir hitabet ile gülmek yerine anca böyle espri yaparsınız derlerdi.

Ben yazmayı bıraktım artık, anlatabileceğim bütün yöntemleri denedim ama yok. Benim için buraya kadar.
Anlıyorum, fakat bunu yazmanızı gerektirecek bir durum yok, sırf birilerini üzmek için mi yazıyorsunuz? bu mesajın manası nedir?
Bak kardeşim konu aynı anlatma şekli değil ben bir müşteri temsilcisi olsam sana hayırdır dersem sen de hayırdır dersin sorun ne buyrun dersem kendini güzelce açıklarsın.
Anlatma şeklimden şikayetçisiniz yani anlıyorum uyarı için teşekkürler.

Diğer videoyu da at ona da bakalım neymiş ne değilmiş diye.
Zaten ben öbürlerinin attığı videoların yorumlarını kullandım, buyrun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@AdamOlanaÇokBile Senin derdinin bana bir şeyler anlatmak olduğunu zannetmiyorum arkadaşım, şahsen cinsiyetçi esprilere gülen, birilerini aşağılayınca mutlu olan birisine benziyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şahsen bu arkadaşın paylaştığı video çok cinsiyetçi bir espri içeriyor.

Komik demiyorum, ikiside cinsel organdan bahsediyor, sırf ama sırf bak dikkat et sırf erkek cinsel organı geçtiği için gülenler, kadın cinsel organına da gülmeli.

İnternette kadın, erkek, çocuk farketmiyor, filozof Atakan'a bile küfür edenler vardı, bu kadına mı sert yorumlar gelmeyecek?
Filozof Atakan. :D

Forumda random atmak yasak olmasaydı.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı