Stardew Valley 2. yılda en hızlı para kazanma

@sethr ben arkadaşımla bayağı try hard oynuyordum. İkimizin yaklaşık toplamda 700 saati var artık eğlence zamanını geçtik. Şarabın tek güzel tarafı fıçılamakta değil. Arkadaşım adayı da açıp oraya çökmüştü. Oradan gelenleride şarap yapıp yıldızsız satınca zaten bayağı bayağı fark attı.

@sethr ben arkadaşımla bayağı try hard oynuyordum. İkimizin yaklaşık toplamda 700 saati var artık eğlence zamanını geçtik. Şarabın tek güzel tarafı fıçılamakta değil. Arkadaşım adayı da açıp oraya çökmüştü. Oradan gelenleri de şarap yapıp yıldızsız satınca zaten bayağı bayağı fark attı.
Ha öyle hakikaten 2ye 3e katlar hocam. O kadar tryhard oynamak da zevk kaçırır ama ya. Ben bu savei bırakıp yeni sakin bir save açmayı düşünüyordum. İhtiyaç olmuyor çünkü bu kadar fazla paraya ve tryhardlığa.

Katılıyorum. Lakin yıldız meyvesi şarabı ana gelir kaynağı olacaksa bu çok uzun vadede para getiren bir gelir kaynağı olur. Zira şarabı yaptıktan sonra değerini 2 katına çıkarmak isterseniz mor yıldız olarak yıllandırmak 2 mevsim (58 gün) sürecektir. Ki bu uzun vadede çok kârlı ve güzel geliri olan bir yöntem. Ama bu süreçte de düzenli gelir getirecek bir şeyiniz olması lazım şahsen ben düzenli gelir olarak kesinlikle domuzları öneriyorum. Eğer yeteri kadar domuzunuz varsa ve yetenekler kısmından doğru yükseltmeleri yaptıysanız günlük 150-200 bin civarı bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Ben şahsen yıllandırma olayını yapmıyorum uzun vadede çok para kazandırsada ek gelir kaynakları yeterince kazanç sağlamıyor normal yıldız meyvesi şarabına ek eski meyve reçeli yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı