Stardew Valley nedir?

Penny candır. Hem öğretmen işi gücü var hemde annesine ev yaptırıp annesinin gönlünü alabiliyorsunuz. Çok tatlı bir ailesi var.
Hocam ben sonunda kadar Leah'cıyım. Abigail ile evlendim, burnumdan getirdi keşke evlenmeseydim. Leah gerçekten çok tatlı bir insan, oyun içerisinde de baya sempatik. Yeni bir save açtım onunla evleneceğim.

Hocam ben sonunda kadar Leah'cıyım. Abigail ile evlendim, burnumdan getirdi keşke evlenmeseydim. Leah gerçekten çok tatlı bir insan, oyun içerisinde de baya sempatik. Yeni bir save açtım onunla evleneceğim.
Hocam ben Leah sevmiyorum çok doğal kız. Çicekler böcekler boya moya falan hoşuma gitmedi benim. Ben Penny gibi daha cana yakın tatlı birini istedim ilk oynayışımda direkt onunla evlendim. Hem her gün yemek falan veriyor çok güzel.

Hocam ben Leah sevmiyorum çok doğal kız. Çicekler böcekler boya moya falan hoşuma gitmedi benim. Ben Penny gibi daha cana yakın tatlı birini istedim ilk oynayışımda direkt onunla evlendim. Hem her gün yemek falan veriyor çok güzel.
Ben Penny'i çok sevemedim, biraz korktum açıkçası. Bazı ara sahnelerinde garip garip ritüel tarzı ara sahneleri vardı onlardan baya bir tırsıp yanına yaklaşmamaya karar vermiştim. Dediğiniz gibi Leah çok doğayla haşır neşir, bir hediye vereyim aramız düzelsin diyorum evine gidiyorum. Kız evinde durmuyor, sürekli bana ormanı turlatıyor bulmak için :D.

Madencilik, balıkçılık, toplayıcılık gibi şeyleri de içinde barındıran, bir kasabada geçen, hikayesiyle eğlendiren, gerek arkadaşla gerek tek başına oynanabilen bir çiftçilik oyunu. Tavsiye ederim.

Dikkat edin lewis birini andırıyor yabancılar bile anlamış olmalı :D

Son zamanlarda gerek internette gerek Technopat'ta cok konusu acildigini gordum, nedir bu Stardew Valley?

Çiftlik oyunu hocam yaklaşık 60 saate yakın soluksuz oynadım şu aralar arkadaşım olmadığı sürece girmiyorum.

Hocam şu robini kocasından ayıramıyor muyuz robinle evlenmek istiyorum evlenemiyorum ayırmanın bir yolu yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı