Starfield almayan değer mi?

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba. Bildiğiniz gibi Starfield 900 TL. Almaya değer mi? Sizce 700 TL'ye de 2. el key ilanları var. Fakat Nays ile %20 cashbackden dolayı size 800'e denk geliyor. Bu oyun çıktıktan sonra zam yer mi? Game Pass'te var biliyorum ama çok uzunmuş oyun ve Steam'den almayı seviyorum. Kütüphanelik alanınız var mı diyecektim. Hazır da çevirisi de çıkıyor oyunun. Normalde gamepad almayı düşünüyordum.1.300 liram var. Bu oyun kafamı karıştırdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bir bilgisayarınız varsa alınır, RTX 2060 düşük grafiklerde 30FPS alıyor. Optimizasyon yine yerlerde. Teşekkürler FSR ve DLSS, artık bol bol optimizasyon sorunlu oyun görürüz.

Hazır ucuz yollarla deneyebilecekken buraya soru konusu açman pek mantığı yok. Sana burada yazacağımız hiçbir yorum oyunu bizzat deneyim etmen kadar etkili olmayacak aksine oyunu sevmeyen kişileri dinleyerek onlar tarafından kendi kendine oynamadığın oyunla ilgili üzerinde önyargılar oluşturmuş olacaksın.

Bana kalırsa utanmadan 1070 Ti sistem gereksinimli oyun çıkaran elemanların oyununa para vermeden oynarım. Game Pass'ten oynamak Steam'e göre çok daha avantajlı. 2 ayda bitirseniz bile çok daha ucuza geliyor.

Birçok oyun artık 1400 TL bandında, 900 TL'nin makul bir fiyat olacağını hiç düşünmezdim ama durum bu. Bana kalırsa değer ancak Steam hesabınıza takıntınız yoksa kesinlikle almayın Game Pass kullanın.

Size bir şey söyleyeyim bu oyunu hemen satın almayın ya da alın güncellemeler gelmesini bekleyin Baldur's Gate 3 kütüphanemde daha kurmadım güncellemelerin gelmesini bekliyorum biraz optimizasyon sorunları cok bug var deniliyor Starfield'da, bende alacağım bekliyorum ama birkaç hafta güncellemeler gelsin öyle satın alacağım.

Geri
Yukarı