Starfield Türkçe Yama (Düzenlenmiş Makine Çevirisi) - Otomatik Güncelleme Destekli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Defalarca açıklamasını yaptık. Konuyu okuduysan yeteri kadar açıklaması var. Tatmin olmadıysanız ve güvenemiyorsanız kullanmayabilirsiniz. Sizin tercihinize kalmış bir durum ama bilip bilmeden virüs var diye gelip iftira atmayın olur mu? Herkesin düşüncesine saygım var ama sizlerin de bize saygınız olsun ve emin olmadan gelip şurada virüs var diyerek yapılan onca emeğe iki dakika da iftira atmayın artık.

Hocam konuyla alakasız, deliver us mars oyunu Türkçe yama arıyorum fakat link kırılmış. Link şifresinde de sizin nickname yazıyor. Acaba o siz misiniz? Eğer elinizde varsa özelden atabilir misiniz? Çok şaşırdım sizin isminizi görünce.

Güzel bir yama olmuş, çeviri çoğunlukla yeterli.

Ancak gemiye bindiğinizde koltuktan kalkış olan E tuşu ile gezegenden kalkış boşluk tuşunun ikiside "kalkış" olarak isimlendirilmiş. Yeni oyuncuların kafa karışıklığı yaşamaması için düzeltirseniz güzel olur.

Madem ücretsiz neden launcher vardır? Direkt yamayı dağıtsanız ve sitenizde güncelleme paylaşsanız olmaz mı?

Anladığım kadarıyla internet bağlantısı gerektiriyor ve discord ile iletişim içinde olunması gerekiyor.
Buna konu içinde bir kere daha açıklama yapmıştım ve tekrar yapıyorum. Launcher sistemini üyelerimizin tavsiyesi üzerine, bize de mantıklı geldiği için yaptık. Bir tane yamamız yok ve şuanda 20 küsür yamamız ve güncellenip paylaşılacak daha 15 20 tane daha yamamız var. Hepsini tek bir yerde toplayıp, basit bir arayüz ve kurulum ile insanlar çok daha rahat ettiler ve geri dönüşler oldukça olumlu. Discordda olmanız gerekiyor kısmı içinde şunu tekrar söylüyorum. İki yıldır yama yapıyorum ve defalarca yamalarım çalınıp içine direkt isimlerini yazıp, parayla satmaya çalıştılar. Benim ücretsiz olarak sunduğum ve emek verdiğim şeyi başkaları çalarak parayla vermeye kalktı. Bide bunlarla uğraşıyorduk ve bu sistemle yamalarımızın güvenliğini arttırdık. Discordda insan sayısının artmasının bana ne gibi bir kazancı olabilir sizce ? Discordda herhangi bir reklam ve ya sponsor içerik gibi bir durumla karşılaştınız mı veya launcher üzerinde bir reklam var mı ? Kendi sitemizi bile açmıyoruz ve biz sıfır kazançla sadece gönüllü olarak yapıyoruz. Sistemimiz bizim içimize ve şuanda kullanan üyelerimiz tarafından da çokça sevildi o yüzden bu şekilde devam edeceğiz. Kullanıp kullanmamakta sizlere kalmış arkadaşlar.

Hocam konuyla alakasız, deliver us mars oyunu Türkçe yama arıyorum fakat link kırılmış. Link şifresinde de sizin nickname yazıyor. Acaba o siz misiniz? Eğer elinizde varsa özelden atabilir misiniz? Çok şaşırdım sizin isminizi görünce.
Evet yama bana ait ve yama hazır aslında sadece oyuna güncelleme geldi dedikleri için test etme fırsatım olmadığı için yayınlayamadım tekrar ama kısa süre içinde tekrar yayınlayacağım.

Güzel bir yama olmuş, çeviri çoğunlukla yeterli.

Ancak gemiye bindiğinizde koltuktan kalkış olan E tuşu ile gezegenden kalkış boşluk tuşunun ikiside "kalkış" olarak isimlendirilmiş. Yeni oyuncuların kafa karışıklığı yaşamaması için düzeltirseniz güzel olur.
Geri bildirimin için teşekkürler, haberimiz var. Güncelleyip, güncelleme vereceğiz tekrar.

Buna konu içinde bir kere daha açıklama yapmıştım ve tekrar yapıyorum. Launcher sistemini üyelerimizin tavsiyesi üzerine, bize de mantıklı geldiği için yaptık. Bir tane yamamız yok ve şuanda 20 küsür yamamız ve güncellenip paylaşılacak daha 15 20 tane daha yamamız var. Hepsini tek bir yerde toplayıp, basit bir arayüz ve kurulum ile insanlar çok daha rahat ettiler ve geri dönüşler oldukça olumlu. Discordda olmanız gerekiyor kısmı içinde şunu tekrar söylüyorum. İki yıldır yama yapıyorum ve defalarca yamalarım çalınıp içine direkt isimlerini yazıp, parayla satmaya çalıştılar. Benim ücretsiz olarak sunduğum ve emek verdiğim şeyi başkaları çalarak parayla vermeye kalktı. Bide bunlarla uğraşıyorduk ve bu sistemle yamalarımızın güvenliğini arttırdık. Discordda insan sayısının artmasının bana ne gibi bir kazancı olabilir sizce ? Discordda herhangi bir reklam ve ya sponsor içerik gibi bir durumla karşılaştınız mı veya launcher üzerinde bir reklam var mı ? Kendi sitemizi bile açmıyoruz ve biz sıfır kazançla sadece gönüllü olarak yapıyoruz. Sistemimiz bizim içimize ve şuanda kullanan üyelerimiz tarafından da çokça sevildi o yüzden bu şekilde devam edeceğiz. Kullanıp kullanmamakta sizlere kalmış arkadaşlar.
Bir şey kazanıyorsunuz demedim sadece ücretsiz ise launcher olmadan direkt yamayı paylaşsanız bizler için daha iyi olur demiştim, tercih sizin tabii.

Bir şey kazanıyorsunuz demedim sadece ücretsiz ise launcher olmadan direkt yamayı paylaşsanız bizler için daha iyi olur demiştim, tercih sizin tabii.
Kusura bakma ben ilk mesaj sende başlıyor diye seni etiketledim ama senden sonraki yazan arkadaşlara da cevap niteliğinde tek mesaj atmak istedim. Sen söyledin diye değil yani, genel bir açıklama yapma gereği hissettim. İlk yazan sen olduğun için ilk sana cevap verip devamında o diğer arkadaşların sorularını da cevapladım. Anlayışın için teşekkürler ve hayırlı geceler dostum.

Para kazanmak için çıkmadım bu yola, içimden geldiği ve sevdiğim için yapıyorum. O yüzden de bağışa gerek duymuyoruz.

Nexus Mods sitesini de kullanabilirsiniz öyleyse. Başka kimse de kendisine mal edemez. Gerçi bağış bile istemeyip yamayı böylesine sahiplenmek biraz ironik olmuyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle şunu belirteyim virüs felan yok indirdim kurdum ve dil desteği fazlasıyla yeterli. İkincisi gamepass ile oynuyorum ve yama destekliyor. Üçüncüsü ise adamlar baska siteler gibi paranın kulu olup soygunculuk yapmıyorlar tamamen bedava dağıtıyorlar.Bundan büyük bir şey var mı ya. İftira atacağıniza bir teşekkür etmeniz zor değil. Ama tecrübelerim şunu söylüyor bence bu iftira atanlar o paragöz siteler tarafından organize ediliyor.

Aga benim PC sizin programa uyarı verdi, direk durdurdu.dedi
-bak emin misin zararlı ola bilir,
dedim eminim, yok dedi senin için durduruyorum tekrar düşün diye yazdı aga
Bende gittim Nexus'dan indirdim açıkçası daha güvenilir.

Gamepass'ten oynuyorum bir sorun yaşar mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı