Starfield vs Baldur Gate 3

Uzay simülasyonlarını sevdiğim için almıştım Starfield'ı. Bir de uzayda geçen Bethesda oyunu fikri daima beni cezbetmiştir. Fakat oyunda uzayla hiçbir şey yok, saatlerce özene bezene yaptığın gemiyle bile serbestçe gezemiyorsun. Ben zevkime göre özelleştirdiğim gemimle uzayda dilediğim gibi keşfe çıkamayacaksam ne yapayım böyle uzay oyununu? Sanki Fallout 4'e uzay modu yapılmış da onu oynuyormuşum gibi hissettirdi oynarken.

Oyunun zevkli tarafları elbette var ki bu oyunu bana 93 saat oynattırabildi. Yan görevler olsun, faction görevleri olsun inanılmaz zevklilerdi. Bunlar zaten bir Bethesda oyununda iyi olan şeyler ki Starfield'da da gayet iyiler. Bir yan görevde Cengiz Han'ın klonuyla bile karşılaşmıştım. Bu tarz yaratıcı ve eğlenceli yan görevler çok fazla oyunda.
Eki Görüntüle 2142085
Baldur alacağım galiba ya. Uzay temasından ötürü istek listesine atmıştım ben de. Görevleri için alacağıma gider Fallout oynarım. Diyaloglar da Baldur kadar çeşitli değildir diye düşünüyorum. Artık fiyatı düşerse alırım.

Baldur alacağım galiba ya. Uzay temasından ötürü istek listesine atmıştım ben de. Görevleri için alacağıma gider Fallout oynarım. Diyaloglar da Baldur kadar çeşitli değildir diye düşünüyorum. Artık fiyatı düşerse alırım.
Baldur'u alman doğru tercih olur kesinlikle. Starfield'ın yakında hikaye DLC'si piyasaya sürülecek. O DLC ile birlikte belki oyunda sadece dekor olarak kullanılan uzaya abanırlar da oyun uzay simülasyonu tadına gelir. İşte o zaman alınabilir bir oyun olur Starfield.

Geri
Yukarı