Starfield'a Beta olarak DLSS 3 desteği geldi

ZwiReK

Decapat
Videoda görüldüğü gibi şu an olan güncelleme ile Beta sürecindeki güncelleme arasında 15-20 FPS bir fark var. Üstelik DLSS 3 kapalı halde.

Beklenilen güncellemeler geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu oyunu ne zaman görsem canım Star Citizen çekiyor. Ama o da çok boş :(. Fg olan bir inceleme videosu daha çıkmamış sanırım.

Oyun yağ gibi oldu gerçekten. Dlss ve Frame generation açınca 4090 ile 150 200 arası fps alıyorum 4k da. Umarım donuk ve boş hissettiren alanlara da bi hareket getirirler

Oyun elbet yeni güncellemelerle düzelecektir ama neden yılın oyunu olmak varken sıradan rol yapma oyunu olarak çıkış yaptı anlamak kolay değil. Demek ki Skyrim gibi bir oyun yapamayacaklar.

Oyun elbet yeni güncellemelerle düzelecektir ama neden yılın oyunu olmak varken sıradan rol yapma oyunu olarak çıkış yaptı anlamak kolay değil. Demek ki Skyrim gibi bir oyun yapamayacaklar.

Mod yapımcıları 3 günde DLSS veFG getirdiler. Yapımcı aylardır getiremedi. Millet DLSS bekliyor oyunu oynayabilmek için. Bence bu oyundan adam olmaz. Skyrim gibi hiç olmaz..

Oyun yağ gibi oldu gerçekten. DLSS ve frame generation açınca 4090 ile 150 200 arası FPS alıyorum 4K da. Umarım donuk ve boş hissettiren alanlara da bir hareket getirirler.

Mod ile mi DLSS 3 ve fg açtınız?

Mod yapımcıları 3 günde DLSS veFG getirdiler. Yapımcı aylardır getiremedi. Millet DLSS bekliyor oyunu oynayabilmek için. Bence bu oyundan adam olmaz. Skyrim gibi hiç olmaz..

Mod ile mi DLSS 3 ve fg açtınız?
Son güncelleme ile gelen dlss ve fg ile aldım o fps seğerlerini. Oyun yağ gibi akıyor şu an

Geri
Yukarı