Steam 1 TL'lik oyundan kar edilir mi?

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba Idle Master kullanarak koleksiyon kartı düşürüp kar etmeye çalışıyorum şu ana kadar hep 60 kuruşluk oyunları denedim kar ettim az da olsa ama çıkan kartları 10-20 kuruş oluyor çoğunlukla bu oyunlarda 60 kuruşluk oyun kalmadı. 10-20 TL'den 1 TL'ye düşen oyunlar var onlardan kar edilebilir mi acaba?

Kart fiyatlarına bak en düşük-en yüksek kar/zararı hesapla.

Merhaba Idle Master kullanarak koleksiyon kartı düşürüp kar etmeye çalışıyorum şu ana kadar hep 60 kuruşluk oyunları denedim kar ettim az da olsa ama çıkan kartları 10-20 kuruş oluyor çoğunlukla bu oyunlarda 60 kuruşluk oyun kalmadı. 10-20 TL'den 1 TL'ye düşen oyunlar var onlardan kar edilebilir mi acaba?
Evet, ben ediyorum oyunun parasını çıkartıyorum ve ekstra oyunlar alacak kadar sermayemi arttırıyorum. En çok kart veren oyunları seçmeniz daha iyi olur.

Evet, ben ediyorum oyunun parasını çıkartıyorum ve ekstra oyunlar alacak kadar sermayemi arttırıyorum. En çok kart veren oyunları seçmeniz daha iyi olur.

Peki kar ettiren oyunların listesi var mı sizde bir de mesela kartın en düşük fiyatı 32 kuruş siz daha fazla mı koyuyorsunuz fiyatı ben 1 kuruş aşağı koyuyorum hep.

Oyunun kart fiyatlarına bakarsan göreceksin. 100 liralıkta olsa 1 liralıkta olsa oyun kartların piyasası değişiyor kontrol etmen lazım.

Nasıl bakabilirim?

Peki kar ettiren oyunların listesi var mı sizde bir de mesela kartın en düşük fiyatı 32 kuruş siz daha fazla mı koyuyorsunuz fiyatı ben 1 kuruş aşağı koyuyorum hep.

Nasıl bakabilirim?
evet 1 2 kuruş aşağı koyuyorum. Listesi yok kendin bulup bakıcaksın zaten bundle olarak gelen paketlere bakarsan daha fazla kazanırsın ama burada öyle kısa zamanda kar yapamazsın baya sürer.

Evet 1 2 kuruş aşağı koyuyorum. Listesi yok kendin bulup bakacaksın zaten bundle olarak gelen paketlere bakarsan daha fazla kazanırsın ama burada öyle kısa zamanda kar yapamazsın bayağı sürer.

Bundle dediğiniz ne oluyor? Bir de en fazla kaç TL'lik oyundan kar edilebilir 2'mi 3'mü ya da başka bir miktar mı?

Edilir ben bu işe hesabımda 3TL varken girdim ve GTA V aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı