Steam 10 TL Uzun Soluklu Oyun Önerisi

Ne tarz oyunlardan hoşlanıyorsunuz? Uzun soluklu olmayan Max Payne 3 var 10 TL'ye. Geçtiğimiz günler Epic Games'in verdiği The Long Dark oyununun atmosferi ve hikayesi güzeldir fakat ben 'w' tuşuna basmaktan bıktığım için bırakmıştım. 8 TL'ye Dead Island Definitive Edition da alabilirsiniz. 8 TL'ye Batman Arkham City var.

5 TL'niz cebinizde kalsın hocam.
Hocam maalesef kredi kartım ya da başka kartım olmadığı için sadece Steam üzerinden alabiliyorum ama fiyatı cidden iyiymiş.
Ne tarz oyunlardan hoşlanıyorsunuz? Uzun soluklu olmayan Max Payne 3 var 10 TL'ye. Geçtiğimiz günler Epic Games'in verdiği The Long Dark oyununun atmosferi ve hikayesi güzeldir fakat ben 'w' tuşuna basmaktan bıktığım için bırakmıştım. 8 TL'ye Dead Island Definitive Edition da alabilirsiniz. 8 TL'ye Batman Arkham City var.
RPG oyunları seviyorum genelde. Max Payne 1 ve 2 7 TL olmuş. Ben daha önce Max Payne serisini oynamadım değer mi?
Undertale oynayabilirsiniz 9 lira olması lazım şuan.
Oyunu 6 kere bitirdim hocam yinede sağolun.

RPG oyunları seviyorum genelde. Max Payne 1 ve 2 7 TL olmuş. Ben daha önce Max Payne serisini oynamadım değer mi?
Ben çocukken beni çok etkilemişti Max Payne 2. Günümüzde oynamayı hiç denemedim. Bence Youtube'dan oyunun oynanış videolarına bakıp, grafikleri gördükten sonra oynayıp oynamamaya karar ver. Yana doğru zıplayıp, yavaşlatılmış zamanda düşmanların kafalarını uçurmak benim için neden bilmiyorum ama acayip büyüleyiciydi.

Geri
Yukarı