Çözüldü Steam %100 yapılan oyun nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

500488

Decapat
Resimde gördüğünüz Prison Simulator demo isimli oyunun başarımlarını tamamladım. Ancak bunun burada görünmesini istemiyorum profilimde görünmesi hoşuma gitmiyor. Sam (Steam Achievement Manager) isimli uygulamadan başarımlarını silmeme rağmen hala burada duruyor. Steam desteğe yazsam bunu silerler mi? Sam (3. parti uygulama) kullandığım için hesabım kapatılabilir mi? Veya oyunun tam sürümünü satın alsam demo ibaresi oradan gider mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-12-11 220157.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-11 220157.png
    271,9 KB · Görüntüleme: 189
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yatmadan Steam destekle görüştüm sabah uyandığımda %100 yapılan oyunlar menüsünden kaldırmıştılar. Çözüm olarak işaretleyemedim yöneticilerden birisi yaparsa güzel olur aynı soruna çözüm arayanlar görebilir.
Resimde gördüğünüz Prison Simulator Demo isimli oyunun başarımlarını tamamladım. Ancak bunun burada görünmesini istemiyorum profilimde görünmesi hoşuma gitmiyor. SAM(Steam Achievement Manager) isimli uygulamadan başarımlarını silmeme rağmen hala burada duruyor. Steam desteğe yazsam bunu silerler mi? SAM(3. parti uygulama) kullandığım için hesabım kapatılabilir mi?
Sam uygulamasını tekrar indirip tüm başarımların kilidini kapalı yapın. Henüz ban yiyen duymadım ama tabii ki garantisi yok.

Başarımları sildim derken tüm başarımlarını kilitledim demek istedim. Hala oradaki menüde duruyor. Menüden silinmesi için Steam desteğe yazsam o oyunda SAM kullandığım için ban yer miyim?
Silebildiğinize emin misiniz? Sol üstte bir tuş vardı hatırladığıma göre ona bastınız mı?

Başarımlar yapılmamış görünüyor şu anda ancak o menüden gitmiyor oyun. Resimdeki gibi başarımlar kapalı lock all achievements tuşutla kapattım. Steam hesabımda da kapalı şekilde görünüyor. Ardından reset tuşuna basıp statisticsleride sıfırladım ama hala o menüden gitmedi.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-12-11 225243.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-11 225243.png
    62,4 KB · Görüntüleme: 85
  • Ekran görüntüsü 2022-12-11 225623.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-11 225623.png
    47 KB · Görüntüleme: 67
  • Ekran görüntüsü 2022-12-11 230409.png
    Ekran görüntüsü 2022-12-11 230409.png
    47,7 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleme:
Başarımlar yapılmamış görünüyor şu anda ancak o menüden gitmiyor oyun. Resimdeki gibi başarımlar kapalı lock all achievements tuşutla kapattım. Steam hesabımda da kapalı şekilde görünüyor. Ardından reset tuşuna basıp statisticsleride sıfırladım ama hala o menüden gitmedi.
Ben başarımlar da yapılmış gözüküyor sandım, özür dilerim yanlış anlamışım. Steam kullanan kimsenin oraya bakacağını sanmıyorum fazla kafaya takmayın.

Yatmadan Steam destekle görüştüm sabah uyandığımda %100 yapılan oyunlar menüsünden kaldırmıştılar. Çözüm olarak işaretleyemedim yöneticilerden birisi yaparsa güzel olur aynı soruna çözüm arayanlar görebilir.

Çözüm
Mesajımı bulamadım ancak oyun ile ilgili verilerimin hesabımdan silinmesiyle ilgili bir şeyler yazmıştım. Başarımlar ve oynama sürem ertesi gün silinmişti. @cloud234

Hocam destekle görüştüm detaylıca her şeyi sordum hiçbir şekilde Steam destek sıfırlayamaz ve kaldıramaz dediler 2 destek temsilcisi de ayrıca oradaki başarımlar hiçbir sorun yaratmayacağını hesaba hiçbir etkisi olmadığını belirtti ve zaten başka oyunlarda başarımları tamamladığınızda oraya yeni oyun eklenecek dediler bende daha fazla kafaya takmadım bu cevaplardan sonra.

Geri
Yukarı