Steam Steam Achievement Manager riskli mi?

Bu programı kullanıp hile açıp VAC yiyip bu program yüzünden ban yedim diyenlerden bahsediyorsunuz sanırım.

Evet, benim de aklıma zaten ilk başta hile yedikten sonra suçu managera atan kişiler geldi, fakat biliyosunuz içim bir türlü rahat etmiyor sanırım indireceğim.

Evet, benim de aklıma zaten ilk başta hile yedikten sonra suçu managera atan kişiler geldi, fakat biliyosunuz içim bir türlü rahat etmiyor sanırım indireceğim.

Hiçbir şey olmaz. VAC ban yemeniz için herhagi bir 3. parti yazılımın oyun dosyalarına erişim sağlaması gerekiyor. Ama bu program öyle bir şey yapmıyor.
Bu program Steam üzerindeki bir açıktan yararlanıyor ve Steam bunun hakkında hiçbir şey yapmıyor. Ban dahi atmıyor. İçiniz rahat olsun.

Hiçbir şey olmaz. VAC ban yemeniz için herhagi bir 3. parti yazılımın oyun dosyalarına erişim sağlaması gerekiyor. Ama bu program öyle bir şey yapmıyor.
Bu program Steam üzerindeki bir açıktan yararlanıyor ve Steam bunun hakkında hiçbir şey yapmıyor. Ban dahi atmıyor. İçiniz rahat olsun.

Teşekkür ederim, kullanmayı bilmediğim için önerdiğiniz bir video var mı?

Teşekkür ederim, kullanmayı bilmediğim için önerdiğiniz bir video var mı?

Bütün videolar aynı sayılır. İstediğiniz herhangi bir videoyu izleyebilirsiniz. Program GitHub üzerinden orijinal linkten indirimenizi öneririm. Onun dışı başka bir linkten indirmenizi tavsiye etmiyorum.

Bütün videolar aynı sayılır. İstediğiniz herhangi bir videoyu izleyebilirsiniz.
Teşekkür ederim. Freddie Dredd favorilerimden biridir bu arada.

Geri
Yukarı