Kapalı Steam 40 Level Bol Oyunlu Steam Hesabı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

0x2121

Kilopat
Makaleler
2
23 Ağustos 2015 yılında açmış olduğum hesabımı ihtiyaçtan satıyorum. Hesap 40.seviyedir. 276 oyun vardır. Değerli oyunlar aşağıda yazıyor.

PUBG, GTA5, R6, Watch Dogs 2, ETS 2, L4D2.

Steam Community :: MrLaderis

Fiyat :170 TL düşünüyorum. Her türlü pazarlığa açığım. Aciliyetten satıyorum. Sadece CS:GO'da VAC yasağı vardır.

0546 210 88 86

Dosya Ekleri

• 1-min.PNG
    1-min.PNG
    542,8 KB · Görüntüleme: 272
  • 2.PNG
    2.PNG
    77,7 KB · Görüntüleme: 266
  • 3.PNG
    3.PNG
    127,4 KB · Görüntüleme: 245
Son düzenleme:
Kusura bakmasın konu sahibi ama gördüğüm bu türden her konuya bunu yazıyorum. Steam hesabı gibi satıcının geri alması bu kadar kolay olan bir şeyi satın almak oldukça riskli! Paranızı yatırdığınız şeye dikkat edin!

Ayrıca konu sahibi arkadaş yazdığın şeyi düzeltmelisin. :p Konuya telefon numaranı bırakmaktansa e-posta adresi bırakmanız daha iyi olur. Saçma sapan arama yapacak olan insanlarla dolu internet alemi.

Son düzenleme:
Kusura bakmasın konu sahibi ama gördüğüm bu türden her konuya bunu yazıyorum. Steam hesabı gibi satıcının geri alması bu kadar kolay olan bir şeyi satın almak oldukça riskli! Paranızı yatırdığınız şeye dikkat edin!

Ayrıca konu sahibi arkadaş yazdığı şeyi düzeltmelisin. :p Konuya telefon numaranı bırakmaktansa e-posta adresi bırakmanız daha iyi olur. Saçma sapan arama yapacak olan insanlarla dolu internet alemi.

Sorun yok :)

Ayrıca konu sahibi arkadaş yazdığı şeyi düzeltmelisin. :p Konuya telefon numaranı bırakmaktansa e-posta adresi bırakmanız daha iyi olur. Saçma sapan arama yapacak olan insanlarla dolu internet alemi.
Aşırı haklısınız Steam hesabı almak tehlikeli bir iş. Desteğe yazıp 10 dakika da hesabı tekrar alabilir her şeyini değiştirip sizi ortada bırakabilir. Tabi güvenilirse bilmem.

Referansınız varsa belirtin. Böylece alışveriş daha güvenli hale gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı