Steam Achievement Manager ban sebebi mi?

Finner

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, Idle Master adlı uygulamada VAC riski taşıyan oyunları blackliste yazdıktan sonra ban riskinin olmadığını öğrenmiştim. Peki Steam achievement Manager için de aynı şey midir sizce?

Evet ban sebebi değil ama ne gerek var? Onları hileyle aldığında profilinde bilmem kaç tane başarım yazmasının ne anlamı var?

Evet ban sebebi değil ama ne gerek var? Onları hileyle aldığında profilinde bilmem kaç tane başarım yazmasının ne anlamı var?
Benim gibi takıntısı olan insanlar sık oynadığı oyunların altında '' %100 '' tamamlandı gibi bir yazı görünce tatmin olabiliyor. Brawlhalla gibi basit oyunu 200 saattir oynuyorum ancak hala yapmamın imkansız olduğu birkaç görev kaldı. Bunları yapmak için gerçekten inanılmaz derecede kasmak gerekiyor ki benim buna bu kadar ayırabilecek bir vaktim yok.

Benim gibi takıntısı olan insanlar sık oynadığı oyunların altında " %100 " tamamlandı gibi bir yazı görünce tatmin olabiliyor. Brawlhalla gibi basit oyunu 200 saattir oynuyorum ancak hala yapmamın imkansız olduğu birkaç görev kaldı. Bunları yapmak için gerçekten inanılmaz derecede kasmak gerekiyor ki benim buna bu kadar ayırabilecek bir vaktim yok.

Ban yemezsiniz büyük ihtimal örnek olarak Killing Floor oyunundaki rankları kasmak çok zor. Bu yüzden başarım hilesi çok yaygın oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı