Steam Achievement Manager kullanmak

Faceit denen firma Steam'den veri çekebiliyorsa bu bir database'de birikiyor demektir. İleride bir gün hesabınıza yazık olmasın. VAC bile yiyebilirsiniz. Steam'e güven olmaz.

Faceit denen firma Steam'den veri çekebiliyorsa bu bir database'de birikiyor demektir. İleride bir gün hesabınıza yazık olmasın. VAC bile yiyebilirsiniz. Steam'e güven olmaz.
VAC sadece o sistemin entegre olduğu oyunlarda ban yersiniz. ETS2 başarım hilesinden VAC yemek mantıklı gelmiyor

Açıkçası ben bunun büyük bir kumar olduğunu düşünüyorum. Steam'in şuana kadar buna karşıt bir hamle yapmamış olması gelecekte de yapmayacağı anlamına gelmez. Bunun farkına varmamış olma ihtimalleri olduğunu zannetmiyorum. Bir gün bir ban dalgası gelirse ve bu ban dalgasına bu hesaplar da dahil edilirse işte o zaman sıkıntı çıkar. Görsellikten fazla neredeyse hiçbir katkısı olmayan bir uygulamayı şimdiye kadar Steam umursamadı diye kullanmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Yapılan şey literatürde hile olarak geçiyor. Birçok oyunda yıllar sonra gelen ban dalgası vakalarına rastladık. Örneğin Riot Türkiye, skin changer adlı uygulamayı kullanan tüm Türkiye sunucusu hesaplarını 2-3 yıl önce kullanmış olsa bile banlama kararı almışken Riot'un diğer ülkelerdeki yöneticileri diğer sunucular için böyle bir uygulamaya gitmedi. Her an her şey olabilir.

Steam bunu anlayacağı tek yer başarımları tek seferde açmak mı sadece?
Yani 100 başarımlı bir oyunu aynı dakika içinde 100'nü birden açıncamı anlıyor?
Ya da atıyorum 1 saatte 1 başarım veya 1 günde 1 başarım açsak Steam bunu anlayabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı