Steam Achievement Manager sıkıntı çıkarır mı?

bmw_vehicle

Hectopat
Merhabalar Steam achievement yani sam adlı programı kullanmayı düşünüyorum bütün oyunlarımı fullemek değil zorlandığım oyunların başarımlarını açıp hemen silmek bu programın kullanımı güvenli midir? Banlanma riski var mıdır? Araştırdım virüs değil ban riski yok diyorlar buradan da bilgi almak istedim😃
Yapacağım oyunlar.
ETS 2
Carx.
Car Mechanic Simulator 2018.
ATS bunlar gibi oyunları yapacağım ama en zor başarımları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Steam achievement yani sam adlı programı kullanmayı düşünüyorum bütün oyunlarımı fullemek değil zorlandığım oyunların başarımlarını açıp hemen silmek bu programın kullanımı güvenli midir? Banlanma riski var mıdır? Araştırdım virüs değil ban riski yok diyorlar buradan da bilgi almak istedim😃
Yapacağım oyunlar.
ETS 2
Carx.
Car Mechanic Simulator 2018.
ATS bunlar gibi oyunları yapacağım ama en zor başarımları.

Hiçbir sorun olmaz ben de kullanmıştım zamanında neredeyse tüm oyunların başarımlarını açtım sıkıntı çıkmadı çıkmaz da rahat ol.

completionist.me, steamhunters, metagamerscore gibi başarı(achievement) ve kupa(trophy) avcılarının toplandığı sitelere üye olmayacaksanız bir sıkıntı olmaz. O siteler işi hakkıyla yapanlar için olduğundan eğer Steam Achievement Manager kullandığınızı tespit ederse kalıcı olarak banlıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı