Steam açılmıyor

Michael Faraday

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı ilk açtığım zaman Steam otomatik olarak açılıyor fakat Steam'i kapattıktan sonra bir daha açamıyorum ve bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Görev yöneticisinde de arkada çalışıyor gözüküyor ama hiçbir şekilde ne Steam açılıyor ne de oyunlar. Görev yöneticisinde Steam'in görevini sonlandırıp tekrar denesem de olmuyor maalesef. Çözümü olan arkadaşlarımız var mıdır?

Bilgisayarı ilk açtığım zaman Steam otomatik olarak açılıyor fakat Steam'i kapattıktan sonra bir daha açamıyorum ve bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Görev yöneticisinde de arkada çalışıyor gözüküyor ama hiçbir şekilde ne Steam açılıyor ne de oyunlar. Görev yöneticisinde Steam'in görevini sonlandırıp tekrar denesem de olmuyor maalesef. Çözümü olan arkadaşlarımız var mıdır?
Görev çubuğunda steam var mı? Açık görünüyor mu?

Görev yöneticisinde Steam'e tıklayıp görevi sonlandırın.

Arkadaşlar onu denedim olmuyor maalesef. Görev çubuğuna Steam simgesi gelmiyor fakat görev yöneticisinde çalışıyor gözüküyor. Oradan da görevi sonlandırıp tekrar deniyorum fakat hiçbir şey değişmiyor. İlla ki yeniden başlatmam gerekiyor bilgisayarı.

Geri
Yukarı