Çözüldü Steam Battlefield 1 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

KoZmoss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Steam'den "Battlefield 1" aldım fakat oyna deyince başlamıyor ve Origin'den bakınca Play'e basılmıyor. Oyun var diyor fakat giremiyorum. Daha önce EA Pass alarak oynadım oyunu. Şimdi Pass harici aldım ama giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben aynısını FIFA21 aldığım yaşamıştım. EA Pass ile FIFA21 oynamıştım daha sonrasında oynaya bastığım oyunu açmıyordu. EA destek ile görüşmüştüm (Türkçe destekleri yok. Translate üzerinden konuşmuştum) bir şeyler yaptı Origin ekranımda repair yazısı çıktı onardım oyuna girebilir oldum EA destek ile görüşün.

Olmuyor ne yaptıysam kafayı yemek üzereyim.
Bu olayı çözdüm. Origin hesabından Steam'i unlink yaparak başka bir Origin hesabına bağladım ve oyun açıldı.
Ben aynısını FIFA21 aldığım yaşamıştım. EA Pass ile FIFA21 oynamıştım daha sonrasında oynaya bastığım oyunu açmıyordu. EA destek ile görüşmüştüm (Türkçe destekleri yok. Translate üzerinden konuşmuştum) Bir şeyler yaptı origin ekranımda Repair yazısı çıktı onardım oyuna girebilir oldum EA destek ile görüşün.

Ben aynısını FIFA21 aldığım yaşamıştım. EA Pass ile FIFA21 oynamıştım daha sonrasında oynaya bastığım oyunu açmıyordu. EA destek ile görüşmüştüm (Türkçe destekleri yok. Translate üzerinden konuşmuştum) bir şeyler yaptı Origin ekranımda repair yazısı çıktı onardım oyuna girebilir oldum EA destek ile görüşün.

Olmuyor ne yaptıysam kafayı yemek üzereyim.
Bu olayı çözdüm. Origin hesabından Steam'i unlink yaparak başka bir Origin hesabına bağladım ve oyun açıldı.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı