Steam "bekleyen bakiye" ne zaman cüzdana eklenir?

TheHotChili

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Ben Steam'den bu sabah aldığım 2 oyunu iade ettim, iadem 11:41'de onaylandı ancak hesabın bakiyesine yansıtılmadı. Bekleyen tutar parantez içinde yazıyor. Ne yapmam gerek? Steam desteğe başvurdum. İngilizcem ile dalga geçti ve doğru düzgün cevap vermedi, Battlefield 2042 almak istiyorum param Steam hesabıma 3 şubat saat 21:00'dan önce geçer mi? Daha önce böyle bir şey başınıza geldi mi? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

1-2 gün içerisinde geçer.

Merhaba iyi günler. Ben Steam'den bu sabah aldığım 2 oyunu iade ettim, iadem 11:41'de onaylandı ancak hesabın bakiyesine yansıtılmadı. Bekleyen tutar parantez içinde yazıyor. Ne yapmam gerek? Steam desteğe başvurdum. İngilizcem ile dalga geçti ve doğru düzgün cevap vermedi, Battlefield 2042 almak istiyorum param Steam hesabıma 3 şubat saat 21:00'dan önce geçer mi? Daha önce böyle bir şey başınıza geldi mi? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Hocam neden Türkçe yazmadınız? Birkaç güne gelir bakiye zaten iade edildi diye bir mail gelmesi lazım orada yazıyor lütfen okuyun. Sizinle nasıl dalga geçtiler merak ettim?

Bana 2-3 gün sonra gelmişti. Tam hatırlamıyorum ama o bakiyenin ne zaman cüzdana geçeceği bir yerde yazıyordu herhalde, hesap detaylarına bakın cüzdana bakın e-maillere bakın kurcalayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı