Steam "Bu hesaba bir başkası tarafından erişilmiş olabilir" uyarısı

W.Heisenberg

Hectopat
Herkese sordum, hayırlı olsun hesabın gitti dediler. Oyun pek oynamam ama CS:GO falan oynamayı bayağı severim (1300'e yakın saatim var), geçen günlerde hesaba girerken bu hata ile karşılaştım. Hesabı çalmadım veya satın almadım, bunların dışında sadece PerDigital'den Key alıp, Steam'a CS:GO Skin almak için yatırıyordum (asıl oyun kütüphanem Epic'de). Yazdığım gibi Steam'dan pek oyun oynamam Epic'den oynarım, Steam'ı sadece CS:GO oynamak için açtım.

Şimdi Steam desteğe başvurdum benden ödeme yöntemi istiyor, ben internetten Key alıyordum sadece. Yapabileceğim ne var?
Hesabımı geri aldım, ve beni "Project First Contact" isimli oyun kurtardı.

Şimdi eğer bu hata ile karşılaştıysanız bu adımları izleyin;
1.Adım: Steam destek bu linke giriş yapın.

2.Adım: Biraz aşağı gelin ve "Steam Destek ile iletişime geçin"e tıklayın.

3.Adım: Oraya ilk kullandığınız E-postayı ve ilk kullandığınız telefon numarasını yazın.

4.Adım: Açıklama kısmına eğer oyun veya benzer bir şey satın aldıysanız, bu ödemeyi kanıtlayacak bilgileri gönderin(Örnek; Ödeme makbuzunun ekran görüntüsü gibi.)

5.Adım: Bunu gönderin, tek çare beklemek. Ben hesabımı geri alabildim, hesabınızdan yaptığınız herhangi bir ödeme sizi kurtarır.

Not; Hesabın çalıntı veya alınmış olması durumunda yardımcı olamam. Merak etmeyin yanlış bir bilgi gönderirseniz, size geri dönüş yaparlar ve düzeltmenizi isterler.

Son düzenleme:
steam bu hesaba biri erişmiş olabilir hatası verip baya bi süre engellendim ve csgo ya girdiğimde topluluk sunucusu rekabetçi ye felan girebiliyorum girmedim dah girer sem eğer vac ban yermiyim ???

Yeni konular

Geri
Yukarı