Steam "Bu hesaba bir başkası tarafından erişilmiş olabilir" uyarısı

Emir Karasu

Centipat
Daha fazla  
Dostlar bu sabah böyle bir hata aldım. Senelerdir kullandığım hesap olduğu için biraz endişeleniyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• k.jpg
    k.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 53
Dostlar bu sabah böyle bir hata aldım. Senelerdir kullandığım hesap olduğu için biraz endişeleniyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dediği gibi Steam desteğe yazın, biz bu konu hakkında fazla bilgiye sahip olamayabiliriz.

Birisi gmailinizi alıp steaminizi çalmış herhalde guard onay vermediyseniz giremez

Bu olay yüzünden birkaç saat önce kullandığım mailin şifresini de değiştirdim. Steam'in saçmalamalarından biri olabileceğini de düşünmüyor değilim fakat yine de endişelendiriyor.

Reis Hesabına Rusyadan Giriş Yapılmış Rusyada yaşamıyor ve vpn kullanmıyorsan hesabın çalınmış şifreni değiştir telefon onaylı gurard ekle gmailinin şifresini değiştir pc format veya anti virüsle tarama yap virüs girmiştir büyük ihtimalle

Reis Hesabına Rusyadan Giriş Yapılmış Rusyada yaşamıyor ve vpn kullanmıyorsan hesabın çalınmış şifreni değiştir telefon onaylı gurard ekle gmailinin şifresini değiştir pc format veya anti virüsle tarama yap virüs girmiştir büyük ihtimalle
Kasperskyde 3 defa tam ve seçici tarama yaptım fakat hiçbir şey çıkmadı. Telefon onaylı guardım zaten aylardır ekli fakat nasıl olduğunu hala anlayamıyorum...

Geri
Yukarı