Çözüldü Steam "bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NoxHit

Decapat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire Rx 590 nitro+ special edition Amd Ryzen 7 2700 Asus Tuf B450 Plus gaming
16gb 3200 mhz ram 650 watt supply
Meslek
Öğrenci
Steam hesabım bir anda hesabım kapandı bilgisayardan ve şifre girdiğimde yanlış dedi Gmail ile şifremi değiştireyim derken.
Steam "bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız." hatası ile karşılaştım bilgisayarıma virüs girmiş olabilir onun için tarama yaparken oldu hesabım çalındıysa nasıl geri alırım?

Çözüm
Hemen bişeyler yapmazsan Cs de mevlana açıp ban yedirebilirler yarına kadar.

Steame mail at hesabının kilitlenmesini rica et eğer hesabın kitlenir ise sen isteyene kadar açılmaz.
Steam hesabım bir anda hesabım kapandı bilgisayardan ve şifre girdiğimde yanlış dedi Gmail ile şifremi değiştireyim derken.
Steam "bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız." hatası ile karşılaştım bilgisayarıma virüs girmiş olabilir onun için tarama yaparken oldu hesabım çalındıysa nasıl geri alırım?

Bir şey yok gibi sanki oturumun kapanması garip geldi ama çok fazla denemişsin kurtarma sayısını aşdığından sonra denemen lazım Kanka kolay gelsin sana 🙂

@Ampulizm bir şey denemedim şifre konusunda virüs girmişti bilgisayarıma tarama yaparken Steam'e bakayım derken hesabım kapanmıştı ve şifreyi denedim giremedim sonra şifreyi değiştirmeye çalışırken böyle hata verdi.

@Ampulizm bir şey denemedim şifre konusunda virüs girmişti bilgisayarıma tarama yaparken Steam'e bakayım derken hesabım kapanmıştı ve şifreyi denedim giremedim sonra şifreyi değiştirmeye çalışırken böyle hata verdi.
Ooo demekki çalmaya çalışırken baya deneme yapmışlar

Çalınmışdır şu anlık onunla ilgili bilgim yok umarım bulursun kolay gelsin 🙂

Hemen bişeyler yapmazsan Cs de mevlana açıp ban yedirebilirler yarına kadar.

Steame mail at hesabının kilitlenmesini rica et eğer hesabın kitlenir ise sen isteyene kadar açılmaz.

Çözüm
Tamam şimdilik hesapta birşey yapamamaları için kilitlemen gerek hesabını hemen bir bakayım nasıl oluyor mail yoluyla diye hatırlıyorum.

Edit : Kanka hemen mailini kontrol et şifre değişikliği veya mail değişikliği ile ilgili olan herhangi tüm maillerin altında hesap kilitleme linki bulunuyor ordan hesabını kilitle hemen

@GfbSieR tamam teşekkürler nasıl kilitleyeceğimi bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim.

Geri
Yukarı