Steam Call of Duty oyunları neden pahalı?

Steam çoğu oyunda gayet ucuz sadece belli başlı firmaların oyunlarında pahalı oluyor Metro Last Night'ı 8 TL ye aldım daha dün.

35 farklı key aldım. (100 TL'lik oyundan, 5 TL'liğe kadar) Sadece birinde problem yaşadım (Grid : Autosport) onda da iletişime ticket attım 5 dakikada cevap verdiler. Özür dileyip keyi anında yenilediler. 2 key aldım bozuk çıktı, kötü firma olayı yanlış. Eğer siz onlara ticket atıp durumu belirttiğiniz halde yardım etmediyseler haklısınız. Olay sizde bitiyor ama.

Ticket atıp durumu belirttiğimde 6 gün sonra geri dönüp 2. kodu verdiler. 2. kodda bozuk çıktı. Ondan sonra öyle kaldı. G2a kalkanı olmadan aldığım için böyle sorunlar yaşadım.

Bende Shield'siz almıştım. Yılda bir denk geliyor böyle.

G2a'dan 21 tl yazan COD Mw3'ü 28 liraya aldım nedenini bilmiyorum. 2 lira ödeme ücreti 3 lirada g2a kalkanı ile 26 lira yapması lazım ama 28 lira kesti. Neyse sonuçta g2a kalkanı ile aldığım için 2 dakika içerisinde key geldi ve düzgün key verildi. Ama yinede neden 28 lira kestiğini anlamadım. :D

En başta en düşük fiyatı gösterir. Oyunu 21'den satmayan bir satıcıdan almış olabilirsiniz yanlışlıkla. Bana da olmuştu en başta.

Bence direk Steam'den almak yerine siteler üzerinden key almanız daha iyi olacaktır. Steam'de COD:MW3 99 TL iken Durmaplay'de 20 TL G2a'da da 21 TL.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı