Çözüldü Steam Cloud eşitleme uyuşmazlığı sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Dün Steam'den oyun oynamıştım. Bugün tekrar oynamak için oyuna bastım 2 oyunda bu şekilde hata verdi. Bu sorun neden kaynaklanmış olabilir? Virüsle vs. ilgili olabilir mi? Hangisine tıklayacağımıda bilemedim.

steam hata.png

Son düzenleme:
Çözüm
En güncel olan yerel dosyayı bulut sistemine yükleyin. Böylece bulut sistemindeki mevcut dosya güncel olanı ile değiştirilecektir.

Virüsle hiçbir alakası yok bunun. Bir nedenden dolayı güncel kayıt dosyası bulut sistemine aktarılamamış.
En güncel olan yerel dosyayı bulut sistemine yükleyin. Böylece bulut sistemindeki mevcut dosya güncel olanı ile değiştirilecektir.

Virüsle hiçbir alakası yok bunun. Bir nedenden dolayı güncel kayıt dosyası bulut sistemine aktarılamamış.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim bilgisayarı actığımda deneyeceğim.

Anlattığınız şekilde yaptım sorunum çözüldü çok teşekkürler tekrardan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı