Steam CS:GO oyun yasaklaması verdi

Anıl Akıncı

Hectopat
Yer
Istanbul Şişli
Daha fazla  
Merhaba, 8 yıllık Steam hesabım sadece FACEIT oynamama rağmen VAC ban yedi. Hesabımda bir sürü madalya ve skin var. Ben ticket attım sürekli yazdım fakat bir cevap alamadım. Nasıl bir yol çizmem gerekiyor? Steam envanterimde 14 bin liralık skin var ama o para hiç umurumda değil, ben o hesabıma üzülüyorum. Bir sürü madalyam vardı hepsini emekle kazandım teker teker aldım oynadım ve bir anda VAC yedim ve VAC dalgası gelmişti yakın bir zamanda, ben o zaman yediğimi düşünüyorum.

Dalga geçmeden bana yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    5,7 KB · Görüntüleme: 353
  • 2.png
    2.png
    7 KB · Görüntüleme: 362
  • 3.png
    3.png
    27,7 KB · Görüntüleme: 355
  • 4.png
    4.png
    98,2 KB · Görüntüleme: 338
Adamın zaten hile kullandığı acayip belli bütün yorumlarında hile kullandığını söylüyorlar. Hile kullandığı veya kullandırtığı bir hesabta o skinleri bekletmek kendi hatası olmuş ve haketmişte muhtemelen.
Yani yorumlardan yola çıkmamak gerek. Her iyi oynaya hile diyor toxic CS kitlesi.

Arkadaslar, bir kisinin profilindeki yorumlar o kisinin hileci oldugunu kanitlamaz. Nasil ki biri sizin profilinize +REP /-REP yazinca güvenilir veya dolandirici olmuyorsaniz, hileci yazinca da hileci olmuyorsunuz. Oraya isteyen istedigini yazabiliyor. Denetlenen bir sistem degil sonucta.

Donanımsal dışındakı tüm injectlenen hileler bu vakite kadar yakalandı hocam. Ya donanım hilesi kullanıyordu, mağdur gitti ya da en kötüsü arkadaşları hile ile boostluyordu. Bu ihtimallerden başka ihtimal gözükmüyor.

İsim vermek istemediğim bir YouTuber şu zamana dek çok bilinen bir hile ile videolar çekiyor banlanmadığını söylüyor ne kadar doğru bilmiyorum ama bu işe çok para yatıran var ona göre önlem aldıklarını düşünüyorum.

[email protected] Abiniz ya da siz eğer gerçekten bir cheat açmadıysanız ve yanlış banlandığınızı düşünüyorsanız buraya e-mail yoluyla İngilizce şekilde bütün bilgileri aktarırsanız. Yardımcı olabilirler diye düşünüyorum zor fakat denenebilir

[email protected] Abiniz ya da siz eğer gerçekten bir cheat açmadıysanız ve yanlış banlandığınızı düşünüyorsanız buraya e-mail yoluyla İngilizce şekilde bütün bilgileri aktarırsanız. Yardımcı olabilirler diye düşünüyorum zor fakat denenebilir
Daha önceki mesajlarda dediğinizi söyledim hocam. Genellikle bakıyorlar diye biliyorum ben.

Daha önceki mesajlarda dediğinizi söyledim hocam. Genellikle bakıyorlar diye biliyorum ben.

Denemekte fayda var. Steam modlarından daha ilgili oldukları aşikar. Daha önceden kasaya anahtar almıştım kasa anahtarı envanterime gelmediği için bu e-mail ile iletişime geçtim kasamın anahtarını göndermişlerdi

Arkadaşlar konu sahibi rekabetçi maç girmemiş sadece FACEIT girmiş nasıl Overwatch yasaklaması alsın lütfen biraz düşünüp yazın. Her oyun yasaklaması yazısı Overwatch'dan kaynaklanmıyor. VAC, oyun yasaklaması olarak da gözükebiliyor. Tecrübe ile sabit. VAC banının açılmasının olasılığı ise sıfıra yakın.

Geri
Yukarı