Steam CS:GO oyun yasaklaması verdi

Anıl Akıncı

Hectopat
Yer
Istanbul Şişli
Daha fazla  
Merhaba, 8 yıllık Steam hesabım sadece FACEIT oynamama rağmen VAC ban yedi. Hesabımda bir sürü madalya ve skin var. Ben ticket attım sürekli yazdım fakat bir cevap alamadım. Nasıl bir yol çizmem gerekiyor? Steam envanterimde 14 bin liralık skin var ama o para hiç umurumda değil, ben o hesabıma üzülüyorum. Bir sürü madalyam vardı hepsini emekle kazandım teker teker aldım oynadım ve bir anda VAC yedim ve VAC dalgası gelmişti yakın bir zamanda, ben o zaman yediğimi düşünüyorum.

Dalga geçmeden bana yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    5,7 KB · Görüntüleme: 353
  • 2.png
    2.png
    7 KB · Görüntüleme: 362
  • 3.png
    3.png
    27,7 KB · Görüntüleme: 355
  • 4.png
    4.png
    98,2 KB · Görüntüleme: 338
O zaman neden bir çok kişi bu mail adresine mesaj atıp inceletip kaldırattırabildi. İnternette bir ton örneği var gidip bakabilirsiniz iyi günler size. 😁
Attığım linki okursanız konu hakkında hüküm sahibi olan Steam'in paylaştığı duyuruda ne kadar net çizgiler çektiğini görebilirsiniz. Okuduğunuzu anlama probleminiz varsa onu çözebilecek kişi zaten ben değilim, size de iyi günler.

@berke097

Hatali bir yasakalama ise otomatik kaldiriliyor zaten. Onlar mail adresine yazdigi icin yasaklamalari kaldirilmadi. Bunu resmi makalede de acikca belirtiyorlar.

Overwatch yasaklamalarindan ise Valve bayagi emin konusuyor. Verilen yasaklamanin dogrulugundan eminiz diyorlar acik bir sekilde.

Hocam kalkar belki içimizi kararttın yemin ediyorum :D bir umut belki kaldırırlar.

@berke097

Hatali bir yasakalama ise otomatik kaldiriliyor zaten. Onlar mail adresine yazdigi icin yasaklamalari kaldirilmadi. Bunu resmi makalede de acikca belirtiyorlar.

Overwatch yasaklamalarindan ise Valve bayagi emin konusuyor. Verilen yasaklamanin dogrulugundan eminiz diyorlar acik bir sekilde.
Ben emin olduklarını düşünmüyorum hocam, bir kaç kişiyi tanıyorum hile kullanıp banları kaldırılan? Bir çoğu bu mail yöntemi ile kaldırttı. :)

@berke097

Ben onlarin yalancisiyim. Alttaki yazida da belirtildigi üzere.

"Overwatch yasaklamamı temyize götürebilir miyim?

Hayır. Overwatch yasaklamaları temyize götürülemez veya Steam Destek tarafından kaldırılamaz. Yasaklamaları sadece Müffettişler bir suç için hemfikir olduğunda verdiğimizden, verilen yasağın doğruluğundan oldukça eminiz. Vakayı izleyen Müfettişlerden biri bile hemfikir olmazsa Şüpheli’ye herhangi bir yasaklama uygulanmaz."

Dikkat ederseniz VAC yasaklamalarinda hatali ise kaldirilir diyorlar. Overwatch yasaklamalarinda ise artik bu ibare bulunmamakta ve verilen yasaklamadan oldukca eminiz diyorlar.

Haksız ban yediyseniz er ya da geç kalkar. Daha önceden vac veya overwatch yiyip banını kaldıran insanlar gördüm. Biraz araştırırsanız sizde bulabilirsiniz. Maç geçmişinize baktım genel olarak normal gibi duruyor bazı maçlar kd oranınız bayağı fazla. Zaten faceit 9 levelsiniz sanırsam oda yapılabilir bir şey. Global olmak çok üst seviye zorluktada değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı