Steam cüzdanımızda bulunan paralara 20 Kasım'dan sonra ne olacak?

Aka Hasan Sabbah

Centipat
Daha fazla  
Zamanında Steam cüzdanıma toplu para atmıştım indirim oldukça girer oyun alırım diye. İçerisinde 5 bin TL var 20 Kasım'dan sonra dolar olarak çekim yapılacağı için bu para işlevini yitirir mi? Geri de çekemiyorum ne yapmamı önerirsiniz?

Zamanında Steam cüzdanıma toplu para atmıştım indirim oldukça girer oyun alırım diye. İçerisinde 5 bin TL var 20 Kasım'dan sonra dolar olarak çekim yapılacağı için bu para işlevini yitirir mi? Geri de çekemiyorum ne yapmamı önerirsiniz?

20 Kasım'daki dolar kuruna dönüşecek.

Yanlış bilgi
MENA dolar kuru üzerinden hesaplanıp fiyatı bakiyene aktaracak tahminimce.

MENA Dolar kuru üzerinden hesaplanıp fiyatı bakiyene aktaracak tahminimce.
Hayır öyle bir şey olmayacak. Güncel Dolar kuruna göre kaç TL ediyorsa ona dönüşecek. Neden MENA'ya dönüşsün, öyle saçmalık olur mu?

1699185010568.png

MENA-USD dediğin Steam'in yayıncılara ''önerdiği'' kur. MENA'ya dahil olan ülkelerde o fiyata satmasını ''öneriyor''.

Hayır öyle bir şey olmayacak. Güncel Dolar kuruna göre kaç TL ediyorsa ona dönüşecek. Neden MENA'ya dönüşsün, öyle saçmalık olur mu?

MENA-USD dediğin Steam'in yayıncılara ''önerdiği'' kur. O ülkelere dahil olan ülkelerde o fiyata satmasını ''öneriyor''.
MENA sadece oyun fiyatlandırması için geçerli. Pazar'da güncel kur üzerinden dönüşüm yapılıyor.
Orasını bilmiyordum yanlışlık olmuş kusuruma bakmayın teşekkürler bilgilendirme için.

Asıl normal Dolar kuruna göre düzenleme yapılırsa hem saçmalık hem de mantıksız olur.
Dostum ne alakası var? Biz oyun fiyatlarını konuşmuyoruz, konu sahibi ''cüzdandaki bakiye''yi sormuş. Cüzdandaki bakiye o anki Dolar kuruna göre USD'ye dönüşecek, MENA'da yazana göre değil. MENA USD Steam'in oyunların fiyatları için önerdiği kurdur. Cüzdan bakiyesi ile alakası yok!

1699185104470.png

Yeni konular

Geri
Yukarı