Steam Deck 64 GB alınır mı?

smtylmz_who

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aylardır Steam Deck planlaması yapıyordum, sonunda karar verdim ve bütçem doğrultusunda 64 GB Steam Deck'i Kegagames üzerinden alma kararı aldım. Samsung EVO Plus 512 GB SD kart ile kullanacağım.

IMG_20230602_233839.jpg

Hem Kegagames için yorumunuz varsa hem yeni Deck alacak birisi için öneriniz varsa çok mutlu olurum. Ryzen 5600, ve 3060 Ti'li 2K 32 inch monitörlü bir sisteme sahibim ama eski şevki alamıyorum. Bıkkınlık hali sanırım. Ek olarak laptoplarda hani bataryayı çıkartıp doğrudan güç kablosunu takarak oyun oynamak vardı ya, Steam Deck de bataryanın ömrüne zarar vermeden şarja takılı oynama kısmı nasıl oluyor? Sürekli takılı olunca sorun oluyor mu ve bataryası kullanım ömrü olarak nasıl bir süre veriyor bilginiz varsa ve cevaplarsanız sevinirim. (6 ay, 8 ay vs kullanınca sağlıkta düşüş vs ne seviyede oluyor merakım bu)
Kılıf ve ekran koruyucu olarak bunu düşünüyorum.

IMG_20230602_234907.jpg

Bence Steam Deck çıkışından belliydi pek güçlü olmadığı, 1280x800P'de bile pek bir iş başaramıyor, bence Steam Deck alacağına laptop al.

Siteyi daha önce hiç duymadım o yüzden onun hakkında bir şey diyemem. Steam Deck 64 GB ortalama fiyatı 15-20 arası diye biliyorum. Yani burada fiyatı çok ucuz. Site bildiğiniz bir yer mi?

Dışarıda oynama planınız yoksa mevcut telefonunuzun ekranı da güzelse internetiniz el veriyorsa Steam Link üzerinden mevcut pcnizden oynardım oyunları.
Bu gamepadi telefona bağlayıp Steam Link'le bayağı güzel oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı